Golf 8 impression retrofit başlangıç... (keyless yapıldı)

İsim
muhammet
Araç
a3 8v, mg4, togg
20221218_164910.jpg
Herkese merhaba
golf 8 impression aracımı geçen hafta doğuş oto esenyurt tan teslim aldım ve aranıza katıldım.
araç renk hariç şirket aracı gibi birşey, fırsat buldukça kişiselleştireceğim ve yaptıklarımı buradan paylaşacağım.

hedeflediğim güncelleştirmeler;
geri görüş kamerası, yapıldı.
park sensörleri, yapıldı.
katlanır ayna, yapıldı.
anahtarsız giriş sistemi, yapıldı.
hız sabitleyici, limitör yapıldı.
18 inch jatlar, +spor yaylar yapıldı.

bu yaptıklarıma ek olarak;
led panjur,
iç ambiyans aydınlatması,
yağmur sensörü,
kararan iç dikiz ayna,
ve iq led stoplar yapıldı.

belki acc pla ve şerit takip asistanı da yapabilirim zaman gösterecek.

Son düzenleme:

Hayırlı olsun hocam aracınız. Vag konusunda oldukça deneyimli bir abim var retrofit işleri yapan. Onunla konuştuğumda maalesef hız sabitlemenin henüz yapılamadığını söyledi.

ACC yapılabiliyormuş ancak yurtdışından lisans gerektiği için Passat, Troc gibi araçların iki katı fiyat çıkıyor. Yaklaşık 20 bin lira olduğunu söylemişti montaj, donanım ve lisansın.

Aynı şekilde şerit takip de maalesef şu anda yapılamıyormuş. Benzer donanımları ben de taktırmak istedim ancak sistem kısıtından dolayı beklemek zorundayız. ☹️ Bizimkiler eninde sonunda kırar sistemi de bakalım ne zaman olacak.

Ben de aracıma bu tarz kısıtları olmayan donanımları ekledim. Yakında ben de paylaşırım forumda. 😉 Anahtarsız giriş sistemiyle ilgili gelişmeleri de bekliyorum ben de. Onu hiç sormadım yapılabiliyor mu diye.

orjinal datford jantlarla arabayı leylek yaptık.
3cm spor yay ister gibi...20221220_102639.jpg20221220_102521.jpg20221220_103828.jpg20221220_112400.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam aracınız. Vag konusunda oldukça deneyimli bir abim var retrofit işleri yapan. Onunla konuştuğumda maalesef hız sabitlemenin henüz yapılamadığını söyledi.

ACC yapılabiliyormuş ancak yurtdışından lisans gerektiği için Passat, Troc gibi araçların iki katı fiyat çıkıyor. Yaklaşık 20 bin lira olduğunu söylemişti montaj, donanım ve lisansın.

Aynı şekilde şerit takip de maalesef şu anda yapılamıyormuş. Benzer donanımları ben de taktırmak istedim ancak sistem kısıtından dolayı beklemek zorundayız. ☹️ Bizimkiler eninde sonunda kırar sistemi de bakalım ne zaman olacak.

Ben de aracıma bu tarz kısıtları olmayan donanımları ekledim. Yakında ben de paylaşırım forumda. 😉 Anahtarsız giriş sistemiyle ilgili gelişmeleri de bekliyorum ben de. Onu hiç sormadım yapılabiliyor mu diye.
Hocam ACC kim yapıyor ? Bir örnek göremedim yapıldığına. Metin abi yaptıracaktı en son. Onun iş te tam olmadı. Bence şimdilik imkansız.

Hocam ACC kim yapıyor ? Bir örnek göremedim yapıldığına. Metin abi yaptıracaktı en son. Onun iş te tam olmadı. Bence şimdilik imkansız.

ilker abi datayı babam verdi olacak diye umuyoruz:) bu arada babam yasaklanmasına kızarak konumu kaldırın demiş eğer araç konumuzu açılır ise çok şey paylaşabilirim.

Manisa'da aykut abi var avvagcom. Onunla konuştuğumda ACC bir şekilde yapılıyor ama iş yurt dışına bağımlı. Hem öyle bağımlı olmayı sevmiyorum hem de fiyat normalin 2 katına çıkıyor neredeyse o yüzden bulaşmıyorum, müşterilere de söylemiyorum demişti bana ben çok sorunca halledersin, çözersin sen vs diye.

Manisa'da aykut abi var avvagcom. Onunla konuştuğumda ACC bir şekilde yapılıyor ama iş yurt dışına bağımlı. Hem öyle bağımlı olmayı sevmiyorum hem de fiyat normalin 2 katına çıkıyor neredeyse o yüzden bulaşmıyorum, müşterilere de söylemiyorum demişti bana ben çok sorunca halledersin, çözersin sen vs diye.
hocam bu işte o kadar çok para var ki anlatamam. Ben geceleri yatarken Allah'ım bana nasip et diyorum mqb evo swaplarını. İşi gücü bırakır bunu yaparım sadece. :)

Geri
Üst Alt