Merhabalar 🇹🇷

noreply5234

Yeni Üye
İsim
Kadir
Araç
34DTM492
Merhaba uzun zaman oldu üye olalı çoğu arkadaşlar ile babamla katıldığım buluşmalarda tanıştım.

İsmim Kadir namı değer 34DTM492 MK8 İmpression sahibiyim.

Babamdan bulaşan bir hastalıktır araba sevdası.

Genelde ben paylaşım yapmıyorum okul iş derken babam yapıyor tabi babam nerede malum.

Keyifli forumlar.

Tanımayanlar için bir kaç fotoğraf,
E653DB60-45B9-487C-9A53-33708F2CCCD9.jpeg

C36940DA-22DA-47C4-8276-8EB3D90044C2.jpeg

28E37A8E-7F59-4F20-AD55-2199A19FD63F.jpeg

2CE293E0-7DC2-4AF2-A891-95E735927E0F.jpeg

Son düzenleme:

Merhaba uzun zaman oldu üye olalı çoğu arkadaşlar ile babamla katıldığım buluşmalarda tanıştım.

İsmim Kadir namı değer 34DTM492 MK8 İmpression sahibiyim.

Babamdan bulaşan bir hastalıktır araba sevdası.

Genelde ben paylaşım yapmıyorum okul iş derken babam yapıyor tabi babam nerede malum.

Keyifli forumlar.
Metin abi nerelerde ya uzun zamandır paylaşım yapmıyor. Forumda onun bilgisi tecrübesi paylaşımları çok verimli oluyordu. Bu konuyu bir süredir merak ediyordum.

Hocam merhaba, hayalet ekrana haritalar uygulamasını nasıl aktardınız? carplay ile bağlıyken ben sadece media ekranından görebiliyorum. Konudan bağımsız olduğu için kusura bakmayın.

Metin abi nerelerde ya uzun zamandır paylaşım yapmıyor. Forumda onun bilgisi tecrübesi paylaşımları çok verimli oluyordu. Bu konuyu bir süredir merak ediyordum.

Yıl sonu yoğun çalışıyor, boş zamanında acc şerit takip işi işe uğraştı lisansı ödedi bekliyoruz, uzun zamandır paylaşım yapmamasının sebebi birisi yasaklamış. Bir haftadır giriyorum bulduğum aşağıdaki mesajlar kalan mesajların ne olduğunu yasaklayan silmiş geçen konuşmaları. Bende merak ettim neden silmiş yasaklayan suçlu herhaldeki silmiş babam zaten alta kalmayı sevmez, yasaklama ile alakalı mesajlar kalmalıydı insanlar görmeli neden kısıtlandı onu artık babam yasağı bitince konu açarak paylaşır.

Forumu kendisi seviyor zaten sevmese yıllarca tüm araçlarını paylaşıp yada ekonomik olarak foruma sponsor ayarlamak için görüşmeler yapmazdı yıllarca destek verdirmezdi.

Bu arada sayın moderatör bu başlıktaki mesajları bir geri getirsen sorduğun sorunun karşılığına @metinkar ne demiş başka üyeler kendisine nasıl destek vermiş

https://www.golftutkusu.com/topic/17093-yeniden-golfe-doenues-ve-ilk-retrofitimiz/page/4#post-346988

86C4123E-B5D1-4155-8441-0DA2BA3B9C5A.jpeg

Son düzenleme:
Hocam merhaba, hayalet ekrana haritalar uygulamasını nasıl aktardınız? carplay ile bağlıyken ben sadece media ekranından görebiliyorum. Konudan bağımsız olduğu için kusura bakmayın.

Bunu babam cevaplayabilir.

ya cidden metin abiyi çıkardılar mı forumdan . üzüldüm vallahi. çok insana dokunmuş yardım etmiştir. bu işin aslı nedir merak ettim. bence bu işleme ne sebep oldu.. konuşma da hakaret yada aşağılama mı oldu?

ya cidden metin abiyi çıkardılar mı forumdan . üzüldüm vallahi. çok insana dokunmuş yardım etmiştir. bu işin aslı nedir merak ettim. bence bu işleme ne sebep oldu.. konuşma da hakaret yada aşağılama mı oldu?

İlker abi bizde bekliyoruz yasaklama sebebini yaklaşık bir aydır, aşağıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi " yasaklanma sebebi: . " sadece bir nokta ama sabır beklemeye devam.

BEED4EA6-30B6-46D1-92F9-D5FEB280A74A.jpeg

Erişim engeli veya yasak getirilen üyeler forumda bir başlık altında engel ve yasak nedeni açıklanarak paylaşılsa daha doğru olmaz mı?
Aynı zamanda engel ve yasak getiren yönetici de paylaşılabilir. Bu benim şahsi fikrim.

Hoşgeldin Kadirim sen farklısın baban farklı ikinizde cansınız 😁
Yalnız şu yasak muhabbeti ayıp olmuş forumda 8 e retrofit yapan yok, bilgi yuvası sponsorluklarda cabası bende merak ettim bu konuyu metin abi kolay sinirlenecek insan da değil gibi Allah Allah

Selam yasağm yeni bitti sebebini tabiki en doğal hakkım soracağım...

@rower Hayalet ekrana haritaları mib3 yani discovery pro cihazın var ise aktarabilirsin...

@İlker34 👍 herhalde ona göre etmişim ama bende ekran görüntüleri mevcut bana görede etmemişim göreceğiz...

Geri
Üst Alt