Golf 7 ye Golf 7.5 dinamik led stop (taiwan) karasız kalmak

İsim
Yasar
Araç
2015 GOLF 1.4 TSİ 125PS DSG COMFORTLINE +1999 E46 320İ 150PS OTOMATİK
Merhaba

Golf 7 aracıma 7.5 comfortline stop (orjinal ) takmak ile taıwan 7.5 dinamik led stop takma arasında gidip geliyorum.
daha önce bu stop uygulamalarını yapan kişilerin karar vermeme yardımcı olabilmeleri adına yorum bekliyorum.

zaman ayırıp ilgili konumu okuduğunuz için teşekkür eder sağlıklı günler dilerim

Şahsi kanaatim, koyu vişne çürüğü rengiyle ve bagaj çizgisinin devamı sinyaller ile golf 7 ye en çok bu r versiyon stoplar yakışıyor

Ekli dosyalar

• image_553344_3236886_6.jpeg
    image_553344_3236886_6.jpeg
    59.8 KB · Görüntüleme: 70
Şahsi kanaatim, koyu vişne çürüğü rengiyle ve bagaj çizgisinin devamı sinyaller ile golf 7 ye en çok bu r versiyon stoplar yakışıyor
orjinal bulması biraz zor sanırım

aynı kararsızlık bende de var, özellikle orjinal farları mercekliye cevırmek ıstıyorum. mercekli far için 5500 +400 lira montaj fiyatı aldım. ürünler yan sanayi su alır mı almaz mı yerine oturur mu endişesi hat safhada...daha önce benzer işlem yapan arkadaşların yorumlarını rica ederim
herkese keyifli paylaşımlar.

aynı kararsızlık bende de var, özellikle orjinal farları mercekliye cevırmek ıstıyorum. mercekli far için 5500 +400 lira montaj fiyatı aldım. ürünler yan sanayi su alır mı almaz mı yerine oturur mu endişesi hat safhada...daha önce benzer işlem yapan arkadaşların yorumlarını rica ederim
herkese keyifli paylaşımlar.
Merhabalar düşünürseniz orjinal beyinli bi xenon far ve orjinal highline stoplarım mevcut

Geri
Üst Alt