Kaliper Kapaklar !!!

Merhaba Dostlar;
Uzun zamandır arayıştaydım şu kaliper Kapak Olayını uygulamak adına. Aracımda 19 Pretoria jant ta olunca kaçınılmaz oldu . Ne var ki kış aylarından dolayı 18 jantlara şimdilik dönsem de Kaliperlerimiz Yerini aldı
Ürün Türkiye de üretilmiş olup Patentli olan cinsten, plastik Kalitesi çok iyi olsa da Görseli daha iyi olabilirmiş demekten kendimi alamıyorum.
Uygulama işini de Vidalama olarak yaptık Yapıştırma pek güven vermeyecegini düşündüğümden ve Balata değişimi vb isler için sökmek takmak daha kolay olacağından vidalama mantıklı geldi bana. Klavuz vida ile 0.5 cm yer açılarak Çok zarara vermeyecek şekilde işlem uyguladık ve Hem çok sağlam ve Güvenli Oldu hem de içime sindi doğrusu
Yapmayı düşünen arkadaşlar için Patlamak istedim.
Herkese Keyifli Forumlar diliyorum

**Ürün patentli ve kaliteli olduğundan fiyat biraz pahalı gele ilir ama  Forumdan olduğunuzu ve Benden selam söylerseniz yardımcı olabilirler.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-vw-r-dore-altin-sarisi-kaliper-kapagi-734257401/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-audi-r-line-kaliper-kapagi%2Cr-line-kaliper-mavi-kaliper-695448556/detay

fa7234e33456869d9fb7a31736b583d6.jpg
8b8ad2ccfc2daae3ff2ef0a24b510602.jpg
2364d451d5459a80ac1547f3a4c4fb51.jpg
d9a91799ec3bedf7e7c6b067871f9612.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uzaktan bakınca hoş görüşecektir hocam, ama dediğiniz gibi iyice yakından bakınca, Harflerin dış  hatlarının siyah ile çizilmesi biraz uzakdogu malzemesi hissi vermiş. Dediğiniz gibi görsel olarak daha iyi olabilirmiş aslında. Yinede güzel görünüyor renk uyumu olarak. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uzaktan bakınca hoş görüşecektir hocam, ama dediğiniz gibi iyice yakından bakınca, Harflerin dua hatlarının siyah ile çizilmesi biraz uzakdogu malzemesi hissi vermiş. Dediğiniz gibi görsel olarak daha iyi olabilirmiş aslında. Yinede güzel görünüyor erkek uyumu.
Teşekkür Ederim Recep Hocam.

19 pretoria ile daha güzel görüneceğini düşünüyorum. En azından merdiven altı 20-30 lik güvensiz ürün değil ve içim rahat bu konuda .

@Ender hocam konu biraz hort olacak ama kaliperi deldirmişsiniz herhangi bi sıkıntı oldu mu acaba kaliperle ilgili bu zamana kadar 

@Redgti metal olanlar yurtdışından getirilebilir daha oturalıklı durabilir. Sonuçta görsel olarak yapılan bir işlem güzel durması lazım ise güzel durmalı. 

@vomgti ya orası öyle de deldirmek ne kadar sağlıklı olur tereddütlerim var 

Geri
Üst Alt