Golf 7 ile ayrılık vakti.

Hayırlı olsun. Ben yine de Golf bir başka diyorum...

Hayırlı olsun. Ben yine de Golf bir başka diyorum...
Hocam yeni araç olunca içerde cok sey degismis multimedya kadranlar led far stop vs.
Fakat 6 yas farka ragmen golfun hala daha kaliteli olduğu daha iyi hissettirdiği yerler kesinlikle var.
Ama yol tutuşta leon baya ileri gitmiş. Golfun girdiğinde kafadan koptuğu yerde leon hic tereddüt etmiyor. Performans olarak 1.2tsi den sonra 1.5tsi baya tatminkar geldi.

2 yıldır kullandığım Golf mk7 1.2 tsi manuel aracımı model yenileme amacıyla 3 gün önce sattım. Hemen ertesi günü Leon mk4 1.5 tsi manuel aracı aldım. 2 yıl Golfle süren birlikteligimiz sona erdi
Hayırlı olsun ! Gümüş gri olması +++ olmuş

Yeni leonda tek kırpılan sey ön park sensörü? Olaydı iyiydi

2015 manuel 1.2 tsi comf. Ne kadardan gitti acaba ?

Edit:
Olmazsa olmazım
sunroofsuz/manuel

O da bu araçta var

Hayırlı olsun ! Gümüş gri olması +++ olmuş

Yeni leonda tek kırpılan sey ön park sensörü? Olaydı iyiydi

2015 manuel 1.2 tsi comf. Ne kadardan gitti acaba ?
Ön park sensörü ve geri görüş kamerasi vagcılarla konuşmam sonrasi orijinal olarak takıldığını soylediler.

Fiyatı özelden yazayım

Ön park sensörü ve geri görüş kamerasi vagcılarla konuşmam sonrasi orijinal olarak takıldığını soylediler.

Fiyatı özelden yazayım
Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız kullanın inşallah. Bende de 2015 1.2 manuel comfortline golf var, sizin satış süreciniz nasıl oldu. Aracı değiştirmeyi düşünüyorum ama satabilir miyim bu piyasa ya da ne kadara satılır bilemiyorum, bilgilendirebilir misiniz biraz süreç ve fiyatla ilgili ?

Hayırlı olsun hocam kazasız belasız binin inşallah

Geri
Üst Alt