Golf 8 Impression vagcom kodları

Drteksan

Yeni Üye
İsim
Emre teksan
Araç
Golf 8
Arkadaşlar selamlar. Yeni golf 8 impression vagcom kodlarını hiçbiryerde bulamadım. Yardımcı olur musunuz bildiğiniz bir site var ise. Burda biraz gezindim bulamadım. İkincisi, aldığım yetkili servis arka park sensörü taktı fakat ekranda görüntü yok sadece sesi var müzik de kısılmıyor otomatik. Bu kodu bilen var mı. Teşekkürler

Vag com ile pek birşey olmaz. Sfd var. Obd eleven almanız gerekir

Obdeleven ile sfd'li araçlarda tek tık uygulamalar ile özellikleri açabilirsiniz en kolay yoldan.

Yetkili servisin taktığı park sensörü orjinal park sensörü değil hocam, aftermarket ürün, golf 8 için şuan sunulan orjinal retrofit park sensörü sağlanmıyor.

öncelikle @ilker34 abimin dediği gibi sfd kilidi olduğu için onu almanız şart,

sonrasında obdeleven için olan, ücretsiz bir şekilde yapılabilen kodlar elimde var fakat biraz karışık bir şekilde duruyor toparlamam lazım.

özellikle istediğiniz bir şey varsa yazabilirim...

yoksa obdelen'ın kendi sitesinden inceleyebilirsiniz orada almanca bir kaynak paylaşılmış buraya link atmam doğru olmayabilir o yüzden paylaşmıyorum.

biraz daha araştırma yaparsanız italyanlar mqb platformu için bir çok kaynak paylaşmış biraz google translate ile uğraşarak kendi aracınıza uyarlayabilirsiniz şahsen ben öyle yaptım.

Geri
Üst Alt