Yeni özel karbon direksiyon

hocam maşallah direksiyon çok şık görünüyor fakat ciddi tuzlu gibi 🙃 olsun değer kazasız belasız inşallah montaj sonrası sağdan soldan ortadan detay resim istiyoruz 😇

Hayırlı olsun cok güzel görünüyor.
Merak ettiğim airbag uzerindeki dikisli kaplama airbag islevini engelleyecek bir ayrinti mi? Olasi airbag acilma durumunda kapagi yirtmak yerine kapagi fırlatma gibi bir durum soz konusu olabilir mi? Bu direksiyon kaplamalari yapan yerler acaba bu tarz seyleri test ediyorlar mi?

Öncelikle güle güle kullanın hocam. Ama bana çok kullanışlı gelmiyor günlük kullanımda. Keskin yerleri var. Ergonomik değil. Ama bence 😀 tekrar güzel günlerde kullanıması dileklerimle.

Hayırlı olsun cok güzel görünüyor.
Merak ettiğim airbag uzerindeki dikisli kaplama airbag islevini engelleyecek bir ayrinti mi? Olasi airbag acilma durumunda kapagi yirtmak yerine kapagi fırlatma gibi bir durum soz konusu olabilir mi? Bu direksiyon kaplamalari yapan yerler acaba bu tarz seyleri test ediyorlar mi?
Teşekkür ederim bu arada whatsptan yazıyorum birazdan logo için
Airbag konsunda ise alcantra kaplamadır kumaş oldukça yumuşak olası bi kazada airbag yırtar geçer kapağı kapak fırlama gibi durumları olamaz kapak airbage geçmeli yani sorun yaratmaz

Öncelikle güle güle kullanın hocam. Ama bana çok kullanışlı gelmiyor günlük kullanımda. Keskin yerleri var. Ergonomik değil. Ama bence 😀 tekrar güzel günlerde kullanıması dileklerimle.
Teşekkürler haftada 1 2 gün kullanıyorum o yüzden sorun yaratmaz

Anladım teşekkürler

Geri
Üst Alt