İkinci El 2015 golf

@olimpio 4-5 binde kalırsa fark bende o fikirdeyim o farkı kredi çekerim sıfır alırım ama 7-8 buralara çıkarsa bütçeler zorlanabilir.

Burada kullanım suresi de önemli aslında. Ben 2 sene binmeyi düşünüyorum tayin sebebiyle sonra kismet olursa otomatik araca geçiş yapacagım. Şimdi 2 sene sonra satacağım icin sıfır düşünmedim. Uzun sure 4-5 sene binecek olsam 6-7 bin için dediğiniz gibi ikinci el almam.

Hocam verdiğiniz numara ya eksik hatalı yada ilan yayında yok. malum sarı sitede böyle bir ilan yok yani :)  başka bir sitedemi yoksa :)  

Hocam ilana koydu kaldırdı geri koydu ben de tam anlamadım. Biraz önce mesaj atmış sattım diye, kaça sattınız dedim cevap vermedi henüz.

yalan soyluyordur..ya vazgectı yada guncelleme yapacak..

''reko ''

hocam bende 2. ellere bakıyorum  sizin arabanızın aynısından buldum 2014  20 bin kmde ... siz kendi aracınızı satmış olsanız ortalama nekadara satarsınız. + aracınızı kaça kaldınız.
Bilmiyorum satmayı düşünmüyorum şimdilik o nedenle fiyat işleri bira tuaf ayrıca bende opsyınlar var

Moderatör tarafında düzenlendi:
İkinci el piyasası o kadar garip ki, sıfırından fazla fiyat isteyenler var. Ben de araç alma arefesindeyim ins beyaz cam tavanlı manuel, 3-4 hafta ilanda duran araba var. Satmak istemiyorlar herhalde diye düşünüyorum.

Gerçek fiyatını bulan araçları zaten takip edin en fazla 3-4 günde gider.

İkinci el piyasası o kadar garip ki, sıfırından fazla fiyat isteyenler var. Ben de araç alma arefesindeyim ins beyaz cam tavanlı manuel, 3-4 hafta ilanda duran araba var. Satmak istemiyorlar herhalde diye düşünüyorum.
Beyaz cam tavanlı sıfır araç bayilerin elinde yada yakın gelecekte genelde oluyor hıghlıne olarak bu tür bir araca da 77-78 bin tl isteniyor en son generalin elinde vardı hemen teslim bence bu alternatifide değerlendirin.

Geri
Üst Alt