Hyundai i10 1.0 Otomatik Test

enpisagor

Katılımcı Üye

İsim
Can
Merhaba, arkadaşlar hyundai i10 u inceledik, bakalım siz nasıl bulacaksınız.

@enpisagor Abi emeğinize sağlık, başarılı bir inceleme daha eklemişsin videolarının arasına.

Değinmek istediğim bir iki nokta var araç ile ilgili.

En küçük sınıfın en boş versiyonunda bile direksiyon kumandaları ve usb girişini sunmasını gerçekten taktir ettim Hyundai'in. Poloyu geçtim Golf'te bile yok. Hatta comfortline da geçen seneye kadar usb girişi de yoktu.(Şimdi var mı emin de değilim connectivy paket gelince gelmiştir diye düşünüyorum.) 

Bir de sanırım yanlış hatırlamıyorsam bu araçta gündüz farları sis farlarının yerindeydi. Saçma bir yere konumlandırılmış bence gündüz farları. Ön tampona iki küçük led koyulabilirdi ve şık dururdu.

6 saat önce, enpisagor yazdı:

Merhaba, arkadaşlar hyundai i10 u inceledik, bakalım siz nasıl bulacaksınız.

Değerli Can Hocam;

Ellerinize sağlık..

Dilerim bu emeklerinizin değeri anlaşılır 

@fcsrn Eyvallah Eren, birkaç kişi aracı çok yermişsin dedi ama sanıyorum A sınıfı ve baz donanım olduğu için biraz öyle oldu.

Donanım olarak da övdüm, golfte bahsettiğin gibi connectivity package ile gelen şeyler bunda standart. Hani bu polo bile değil vw up veya skoda citigo ile karşılaştırılabilir.

Evet sis farı yerinde gündüz farları var bu polo da da öyle keşke her ikisi için ufak bir led şerit koysalarmış. Çok ta maliyetli olacağını düşünmüyorum.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@silvershadow Çok teşekkür ederim Murat hocam sizin beğenmeniz beni ayrıca mutlu ediyor, Engin deneyiminiz ile yazdığınız her yazı detaylı bir makale derlemesi düzeyinde saolun var olun.

I10 a Rhodos tatilinde 2 gun kiralayip bindim bu yaz. Arabada belli hizdan sonra titreme oluyor ( 100 ustu ) ve bunun yaninda yokuslarda gercekten zorlandi.

@enpisagor 

aksama izleyeyim :)

videoyu sevdiysek beğenmeyi ve abone olmayı unutmayalım. 1000 aboneye az kalmış :)

Yanılmıyorsam yurtdışı testlerinde bu araç fiyat/performans olarak 5 yıldız alıyordu hep. Güzel bir inceleme teşekkürler. 

@dtkorkmaz F/P olarak ülkemiz için bence çok ta hesaplı değil 2016 yılında 4 ileri otomatik, 1.0 66 ps araç 48 bin civarında. Ergonomi olarak sorunu olmasa da motor hali ile isteksiz, yalıtım ve süspansiyon sistemi zayıf bir araç. 

@enpisagor Dostum eline emeğine sağlık bence gayet başarılı bir test olmuş  :'(  Başka markalarında testinde başarılar diliyorum 

@enpisagor Dostum eline emeğine sağlık bence gayet başarılı bir test olmuş  :'(  Başka markalarında testinde başarılar diliyorum 
Eyvallah dostum, yeni araç bulabildikçe elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Geri
Üst Alt