change.org - AppConnect - Tüm üyelerimizin desteğini bekliyoruz.

41.oldum :000074-medium:  41 kere maşallah kampanyamıza...

imzaladım ve bulunduğum gruplara da rica ettim sayı arttıkça sesimiz yükselir

75 olmuşuz.

Yukarı taşıyalım. 

44. deki imzada bana ait :)  

Bende imzaladım 79 oldu galiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

80 de benim  imzam ama aradan geçen günlerden sonra anlıyorum ki arkadaşlarımız bu imza işine sahip çıkmamış.. >:

81 de ben oldum. Bakalım araç haftasonu gelecek umarım bu özellik de vardır ve artık kimse bundan mağdur olmaz.

ya arkadaşlar bu faaliyetimizin yaptırımı nedr bu arada ....
Sayın Hocam; Bu tür faaliyetlerin yaptırım gücü, katılımcı profili ve katılımcı sayısının kamuoyunda getireceği sesin dalga boyu ile ilintilidir. Hukuki bir yaptırımı yoktur maalesef. Yani bence böyle... :(  

Saygılar...

Sayın Hocam; Bu tür faaliyetlerin yaptırım gücü, katılımcı profili ve katılımcı sayısının kamuoyunda getireceği sesin dalga boyu ile ilintilidir. Hukuki bir yaptırımı yoktur maalesef. Yani bence böyle... :(  

Saygılar...
umarım dalga etkisi yaparda fazla fazla ses getirir. şahsen appconnect yüzünden aldatılmış ve hakkı yenmiş hissediyorum kendimi ...

fazla büyütmüyorum tabi , aracımdan soğumama sebep olmuyor ama aynı donanım arasındaki fark üzüyor ve vw 'ye güveni sarsıyor..

95. kişi olarak imzaladım benim comfortta bu özellik olmamasına rağmen.

96. Da benden olsun

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

Geri
Üst Alt