GOLF 7 1.6 TDi 81 kw 2015 Model Orijinal Filtre Önerisi

urukhais

Yeni Üye
İsim
ibrahim
Merhabalar,

Aracıma orijinal mann filtreleri almak istiyorum fakat orijinal ürün konusunda çok kararsız kaldım. İnternette çok fazla çakma ürün var.

%100 güvenilir orijinal filtrelere nereden ulaşabilirim? Forumda bir kaç site var önerilen. Daha aydınlatıcı bir yorum yapabilecek olan var mıdır? Hangisi tercih edilmeli?

onlineyedekparca.com
filtremarketim.com
otosupermarket.com

bu 3 siteden oluşturmuş olduğum alışveriş sepetlerini de paylaşıyorum.

Hava Filtresi: MANN C 30 005
Yağ Filtresi: MANN HU 7020 z
Yakıt Filtresi: MANN PU 8028
Polen Filtresi: MANN FP 26 009 (antialerjen)

otosupermarkette antialerjen filtre stokta yok onun yerine karbonlu olan modeli ekledim.

Adsız.png

Adsız 2.png

Adsız 3.png

3 ayrı siteden de hem vw hem başka marka araçlar için alışveriş yaparım. Güvendiğim satıcılar. Benim izlenimin hepsi için olumlu. Zaman zaman kargolamada ve ürün paketinde ufak tefek şeyler oluyor ancak o da kabul edilebilir...

bu aralar bende filtre seti alacam dediğiniz gibi yan sanayi ve çakma ürün çok fazla güvenilir site hangisi ise ordan alışveriş yapacam artık bir de vwyedekleri.com diye bi site var kararsız kaldım

Merhabalar opel astra j aracım varken online yedek parçadan çok kez alışveriş yaptım online olarak ve bahçelievler kocasinan sanayideki mağazasından güvenilir orjinal parça satan bir firma gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Bu sitelerden alışveriş yapıp da pişman olan var mı?

Filtremarketim ve filtrepazarı.com.tr Türkiye distributörüdür zaten .Filtrepazarı ( Başak filitre ) Türkiyede bir çok yedek parçacıa tedarik sağlayan distribütördür. Aynı şekilde filtremarketim de öyle. Diğerleri de güvenilir sitelerin arasındadır.

Geri
Üst Alt