Golf 7 rcd330 vs. android multimedya

gokselbasev

Yeni Üye
İsim
göksel
Araç
golf7
kaliteli bir android multimedya alacaktım ancak rcd 330 diye bir cihaz varmış hangisi daha kullanışlı olur acaba

Hocam rcd 330 kullanıyorum golf 7 2015 midline plus aracımda. Şahsi düşüncem, android ekranlar yapmacık duruyor. Rcd 330 orjinal durduğundan dolayı tercih etmenizi tavsiye ederim.

Hocam rcd 330 kullanıyorum golf 7 2015 midline plus aracımda. Şahsi düşüncem, android ekranlar yapmacık duruyor. Rcd 330 orjinal durduğundan dolayı tercih etmenizi tavsiye ederim.
Hocam gri çerçeve bulabildiniz mi uygun yoksa siyah çerçeve olarak mı kullanıyorsunuz?

Hocam gri çerçeve bulabildiniz mi uygun yoksa siyah çerçeve olarak mı kullanıyorsunuz?
Hocam aracın gri çerçevelerini direk sök tak şekilde kendi çerçevesiyle kullanabilirsiniz. Herhangi bir ekstra çerçeveye gerek yok. Ben bu şekilde uzun bir şekilde kullandım daha sonrasında aracımda ufak değişikliklerle orjinal siyah trimlere geçtim aşağıdaki gibi. Gri trimlerle olan fotoğraf bulamadım ne yazık ki. Zaten gri ve siyah olan trimler arasında da görüntü haricinde boyut olarak vs fark yok. Eğer alma imkanınız varsa alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 23BCADB9-6591-48F6-AEBA-8CA34B3EBE34.png
    23BCADB9-6591-48F6-AEBA-8CA34B3EBE34.png
    829.9 KB · Görüntüleme: 47
Hocam aracın gri çerçevelerini direk sök tak şekilde kendi çerçevesiyle kullanabilirsiniz. Herhangi bir ekstra çerçeveye gerek yok. Ben bu şekilde uzun bir şekilde kullandım daha sonrasında aracımda ufak değişikliklerle orjinal siyah trimlere geçtim aşağıdaki gibi. Gri trimlerle olan fotoğraf bulamadım ne yazık ki. Zaten gri ve siyah olan trimler arasında da görüntü haricinde boyut olarak vs fark yok. Eğer alma imkanınız varsa alabilirsiniz.
Teşekkürler hocam forumda denk gelirsem muhtemelen alırım bu arada kapılarda gri kokpit kısmı siyah olunca çok göze batıyor mu renk farkı?

2E205AF5-60EE-49D2-88B4-5E90B182EBAD.jpeg

hocam bu şekilde oluyor gayet güzel görüntü @Keanustatham bahsettiğide o

bu android radyolar nasıl kapatılıyor geçen usta kapatamadı aracın soketini kendi aletini sokup beynini okuyacaktı (obd mi ) deniyor herneyse radyoyu sökmek zorunda kaldık bunun bir çözümü var mı

bence orijinal olan multimedyalar hariç diğerleri biraz sırıtıyor

Geri
Üst Alt