Golf 8 Yalıtım Yaptıran?

aktoluna

Yeni Üye
İsim
Ali
Araç
Golf 8
Merhabalar, disaridan cok ses geldigi icin yalitim yaptirmak istiyorum. Daha once yaptiran oldu mu? Olduysa nerede yaptirdiniz, faydasi oldu mu paylasabilir misiniz?

Cok güzel olmus zaten, hatasiz kazasiz binin insaAllah. Benim arac style 1.5 ama yalitimdan cok sikayetciyim.
Hocam biraz az basın, yol sesi almaz :)

Şaka bir yana, Subigarge bu işin vakkosu diyorlar. Ben orta kalite bildiğiniz bir yerde de yaptırabileceğinizi düşünüyorum fiyat ve malzeme bilgilerini alıp karşılaştırmanızı bütçenize göre yapabilirsiniz.

Upvote 0
Hocam yol sesi degil ki tek sorun kamyon, otobus sesi:) bana gore cok fazla ses aliyor. Kredisi olmasa direkt saticam:) Video cekip atayim bugun. Baya ses aliyor.

Upvote 0
golf 8 golf 7 ye göre aşırı kalitesiz ve ucuz hissettiriyor. malzemeden çok kaçırmışlar yalıtım da buna dahil. özellikle arka taraftan çok ses alıyor. bende galiba arabayı değiştireceğim. a3 den sonra çok kötü geldi bana.

Upvote 0
Evet malzeme kalitesi dusmus baya. Test etmeden almistim bi daha test etmeden hic bi arabayi almam:)

Upvote 0
Valla arabanın içindekİ, her şeyi söküyorlar.Özenli,düzgün bir usta şart.Parçaları geri takarken
daha berbat hale de getirebilirler.Trim sesleri gibi.Ucuza kaçmayın derim ben

Upvote 0
Fiyat aldim hocam ender elektronik e gore baya pahali. Garanti disi kalir mi onu sorucam servise. Kalicaksa, bitince garanti yaptiririm.

Upvote 0
hocam ucuz etin yahnisi olmaz. iyi olsun dersen iyi malzemeyle iyi yere yaptıracaksın. ben olsam yalıtım için ender'e gitmem. bakın araştırın bu işi yapan biryer bulun derim.

Upvote 0
İyice arastirmadan yaptirmam hocam. Teşekkür ederim. Umarim ise yarar.

Upvote 0
Sadece kapılara yapacaksanız alıp kendiniz yapın benim kullandığım ctk premium idi forumda konusu mevcut. Kapılarda geri takınca trim sesi yapacak çok bişey yok. Ama diğer yerlerine yapacaksanız subigarage Sgm adlı malzemeyi kullanır ve pahalı bir yalıtım ekipmanıdır oraya yaptırabilirsiniz. Özkan bey sadece ses sistemi ve yalıtım yaptığı için oraya yaptırmak daha iyi sonuçlar aldırır ama biraz pahalıdır.
Yapılan işlemin geri sökülmesi neredeyse imkansız tercihinizi ona göre kullanın.

Upvote 0
Hocam yol sesi degil ki tek sorun kamyon, otobus sesi:) bana gore cok fazla ses aliyor. Kredisi olmasa direkt saticam:) Video cekip atayim bugun. Baya ses aliyor.

YouTube inceleme videoları altına arac rüzgar sesi alıyor diyorum, linc yiyorum :) arabayi kullanan benim ama onlar benden iyi biliyor demek ki...

Upvote 0
Fiyattan
Sadece kapılara yapacaksanız alıp kendiniz yapın benim kullandığım ctk premium idi forumda konusu mevcut. Kapılarda geri takınca trim sesi yapacak çok bişey yok. Ama diğer yerlerine yapacaksanız subigarage Sgm adlı malzemeyi kullanır ve pahalı bir yalıtım ekipmanıdır oraya yaptırabilirsiniz. Özkan bey sadece ses sistemi ve yalıtım yaptığı için oraya yaptırmak daha iyi sonuçlar aldırır ama biraz pahalıdır.
Yapılan işlemin geri sökülmesi neredeyse imkansız tercihinizi ona göre kullanın.
Fiyattan belli hocam kaliteli malzeme kullandigi. Garanti kafami kurcaliyor. Bi de 2 sene sonra satabilirim deger mi onu dusunuyorum.

Upvote 0
YouTube inceleme videoları altına arac rüzgar sesi alıyor diyorum, linc yiyorum :) arabayi kullanan benim ama onlar benden iyi biliyor demek ki...
Haha. İlk aldigim gunden beri diyorum bana da ayni seyi diyenler oldu. Golf 7.5 dan farkli bu arac. Surusu keyifli, konforu guzel, arabanin seklini de seviyorum. Bi tek yalitim yani. O da duzgun olsa on numara olacakmis. Yakit bile cok iyi. Gebze kozyatagi ortalama 5-5.4 yakiyor basmama ragmen. Uzun yolda gebze aydin 180 den asagi neredeyse dusmuyorum 7 cibari yakiyor. Klima hep acik.

Upvote 0
@aktoluna 2sene için değermi bilmem ama araca çok biniyorsanız 2 sene kafa ağrıtmaya değmez yaptırırdım. Birde ortalama 180 km hız ile aracınız 5-5.4 yakıyor demişsiniz bu değerleri dizel bile yakalayamaz biraz az olmuş 🙂. Ben TSİ motoru çok iyi bilirim O hızlarda 5,4 değil 10,4 ten bile fazla yakar.

Upvote 0

Cok degil ama yine bindigimde rahatsiz ediyor:) yok hocam 180 ile uzun yolda 7-7.4 arasi yaniltici olmasin. 90-140 arasi TEM'de yakaliyorum. Bi onceki aracim polo'da 1.0 TSI 2020'ydi uzun yolda 160 basiyordum ve ortalam 8.6 falandi.

Upvote 0

Geri
Üst Alt