Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

OnurD7 dedi:
Bugün sipariş vereli 11 gün oldu hala hiçbir gelişme yok, sipariş takip numarası verilmedi. Sizce normal mi biraz daha beklemeli miyim yoksa Canlı Destek ile mi görüşeyim ? 
Hiç beklemeden arayın hocam. Sorun durumunuzu.

@cptmetin ve @VeYSeL beni st aradıda geminin ismini söyledi yarın sabah yanaşacak gemi ama şimdiden gemide diyor saygılar... Herkeze hayırlı ve uğurlu olsun...
@Semih hocam bunu da sayenizde yeni öğrenmiş olduk :)  bizim araç üretimden çıkıp bu aşamalara geldiğinde ona göre bekliyor olacaz :)

Ve varış limanında yazısını gördüm. ST ile görüştüm. gümrükten erken çekerlerse cuma teslim edebilirim yoksa pazartesi teslim ederim dedi. Heyecanlı bekleyiş bitiyor :)

varis.PNG

OnurD7 dedi:
Bugün sipariş vereli 11 gün oldu hala hiçbir gelişme yok, sipariş takip numarası verilmedi. Sizce normal mi biraz daha beklemeli miyim yoksa Canlı Destek ile mi görüşeyim ? 
bence de hocam takip edin mutlaka. ilk siparişimi verdim. 1 ay sipariş numarası çıkmadı. çıktı çıkacak diye diye oyaladılar beni en son dediler bir karışıklık olmuş yeni verilen siparişlerden birini sizin için düzenleyelim. Ne zaman gelir dedim. Ağustos sonu dedi. mayısın başında verdiğimi düğünecek olursak siparişi 4 ay bekleyecektim. Bende iptal ettirdim.

Konuyu uzattım biraz. Demem o ki sıkı takip edin hocam. ST ye yalan söyleme payı bırakmayın.

@Semih hocam o gemi yanaşmadı ama garip geliyo insana dimi :)

bende arayıp sorayım bakalım st ye acaba hangi gemiye binecek

Moderatör tarafında düzenlendi:
OnurD7 dedi:
onur bey bende nisan 30 u sipariş verdim mayıs ikinci haftası sipariş numaram geldi bi müddet bekledim onaylanmasını arayın st ile görüşün muhakkak oluşturmuşlardır çünki ben arayıpta ögrenmiştim.aracım şuan sipariş aşamasında diyor ne zaman gelir bilmiyorum  siparişten sonra 45 gün geçti işallah temmuzun ilk haftası burda olur dediler.

aracı gelen arkadaşlara hayırlısı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun. kaç günde geldi araçlar benim 45 gün oldu hala sipariş aşamasında diyor birde zam haberi var ne kadar doğrudur bilen duyan varmı?

onur bey bende nisan 30 u sipariş verdim mayıs ikinci haftası sipariş numaram geldi bi müddet bekledim onaylanmasını arayın st ile görüşün muhakkak oluşturmuşlardır çünki ben arayıpta ögrenmiştim.aracım şuan sipariş aşamasında diyor ne zaman gelir bilmiyorum  siparişten sonra 45 gün geçti işallah temmuzun ilk haftası burda olur dediler.
@cem85 hocam sizinle aynı günlerde siparişi vermişsiz nisan 25inde siparişi verip mayısın ikinci haftası geldi takip kodum 305bin diye başlıyor. size söylenenin aynısı banada söylendi temmuzun ilk haftası gelir diye inşallah aksamadan gelir o tarihlerde beklemek çok zor iş gerçekten :)  21hazirandan sonra zam gelecek söylentileri var ama ne kadar doğru bekleyip görecez

Dün Çıkış Limanında yazmıştı. Bugün STm ile görüştüm. Aracım NEPTUNE GALENE ile Türkiye'ye geliyor.

Geminin Türkiye'ye giriş tarihi 20.06.2016 dedi. 23.06.2016'da araç bayide (Doğuş Oto Çankaya) olur dedi.

Bu arada ST Temmuz'da zam gelecek dedi.

Bilginize.

@cptmetin ve @VeYSeL beni st aradıda geminin ismini söyledi yarın sabah yanaşacak gemi ama şimdiden gemide diyor saygılar... Herkeze hayırlı ve uğurlu olsun...
Araçlar trenden limana inip henüz limana doğru yolda olan gemiye rezerve edildiğinde artık o araçlar gemide görünüyor.

Benim aracın bindiği gemi daha geliş yolunda Yunanistan'ın güneyindeyken araç gemide görünüyordu. Aslında limanda gemiyi bekliyordu daha.

Bilginiz olsun arkadaşlar.

Saygılar...

Geri
Üst Alt