Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

Teşekkürler Hocam. Appconnect konusunda, serviste ücret karşılığı açtırabilirsiniz, Sizinki uyumlu yeni model dediler. Dediklerine göre Iphone ekran yansıtma, Sesli mesaj okuma, mesaj yazdırma olmuyormuş. Henüz inceleme fırsatım olmadı. Servise açtırmadan özellik bazında nereye kadar gidilebilir incelemek lazım.Saygılar...
Hocam usb soketi değişiyor 60-80 tl arasi bir fiyata daha sonra appconnect yazilim aktivasyonu ile iphone ekranini apple carplay ile arac ekranina aktarıp. Sesli komut tusuyla Siri'yi çağırabilirsiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Semih semih hocam bizim gemi hareket etti inşallah bizim araçlar binmiştir. bilginize...

@Semih semih hocam bizim gemi hareket etti inşallah bizim araçlar binmiştir. bilginize...
Galiba bu gemi bizim için gelmiyor hocam hala limana sevk ediliyorda araba ya seninki ne durumda gemide gözüküyormu???

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Semih aynen hocam bende de aynı durum bizim araçlar ya başka gemide yada bundan sonraki seferde galiba 

zaten bu kadar kısa zamanda yuklenmez heralde

Bende geleceğini tahmin etmiyordum nasip bakalım

OnurD7 dedi:
@ansolak Ekrana yansıtma kablo ile mi yapılıyor yoksa Smart TV'lerdeki gibi kablosuz mu ? 
Bu stabil.bir yansitma direk telefon ekrani degil. Ortadaki ekrana uyumlu farkli bir arayuz geliyor. Ve telefon sarj olmasi icin kablolu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayrama yetiştirirler heralde
emoji23.png
heralde hocam bence biz bayrama yetiştiğine dua edelim en azından bayramda arabasız kalmamış olucaz  :'(

arkadaşlar aranıza yeni katıldım uzun zamandır paylaşımları süreçleri takip ediyorum bende nasipse ilk sıfır aracım golf ü heycanla bekliyorum nisan 30 st teklif aldım 1.2 comf. manuel sürüş+ışık paketli bej döşeme beyaz renk hala üretim aşamasında daha çok beklermiyim ilk kez volswogen bi araç alıyorum bu kadar beklenceğini bilmiyordum :)

@HaK Sonunda muradınıza erdiniz Hasan hocam., allah sevdiklerinizle Golf'ünüzü keyifle binmeyi nasip etsin.. Lastiklerin markası vs.. konularda da bilgilendirmenizi bekliyoruz :)
Çok teşekkürler Hocam, eksik olmayın.

Lastiklerin 3 tanesi 2016 19. hafta, 1 tanesi ise 2016 18. hafta. 20. haftada üretilmiş bir araç için, doğru stok yönetimi ile olması gereken bence.

2 fotoğraf ekliyorum. :)  

Saygılar

image.jpeg

image.jpeg

@HaKhocam Allah kazasiz belasiz surmeyi nasip etsin, cok SIK duruyor hayirli olsun :)  

Geri
Üst Alt