Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

Hocalarim aracimi sabah 10:30 da teslim aldim, dogru yola koyulup balikesire dondum. 

Arac gercekten inanilmaz sessiz, calistigini anlamiyorsunuz bile. 

Direksiyon tepkileri harika. Auto hold denen bi zamazingo var ki kullandigim hic bi aracta yoktu bu tarz bisey ( yokus destek sisteminden bahsetmiyorum ) kirmizi isikta duruyoruz ayaklarimizi frendende cekiyouz arac duruyor oylece biz gaza hafifce yuklenene kadar. Cok begendim bunu. Diger kullandigim araclar clio 2015, peugeot 308 2016 model idi. Clio yu kenara koyarsak. 308 den tek kotu yani icindeki garip koku diyebilirim. 0 arac ici kokularini cok sevem birisi olarak golf un icindeki koku bi sure sonra mide bulandirici geldi bana maalesef. Yada bugun cok yolculuk yptim niyetliyken ( balikesir denizli balikesir ) ondan olabilir ilerleyen gunlerde degisebilir durum.

CaN tavanin iceriye kattiklari inanilmaz :)  

Ortalama 5.6 ile geldim denizliden balikesire ortalama hiz 84 idi. Dahada dusurecegime inaniyorum. 

Tek korkum otomatik 308 den sonra manuel arac zor gelir diyordum golfun vites gecislerinde bile farklilik var arac kendini tamamen size teslim etmis gibi izlenim var. ic mekan oldukca genis ve ferah. 

Lastikler 2016 nin 15. Haftasi uretim gayet guzel bir tarih, michelin marka.

aracinaldiktan sonra yagmur yagmazsa olmazdi zaten kirlendi bile sipa  

bu arada plakaligi iptal ettirecegim gittigimde takilmisti..

Tum bekleyenlerin bir an once araclarina kavusmasi dilegiyle..

resimler;

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

@asthenia kazasız, belasız kullanmak dileğiyle. İnş. bizde bu günleri görürüz. :)

@asthenia hayirli olsun tekrardan.

Halin orda duruyorsa dönüşte bir tirit yiyin yada etli çorba icin cocuklugumun sehri. Yillik iznimde gelecem ins. Altinoluk taraflarina.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakıyor maşallah, güzel günlerde kullanın ?

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba

öncelikle golfüne kavuşan arkadaşlara Allah kazasız belasız binmek nasip etsin,  

bende 11 nisanda siparişimi verdim 1.4  TSI  125 DSG  HİGHLİNE 

bugun limana sevk ediliyor.

ScreenHunter_03 Jun. 08 16.21.jpg

@Ahmet ARIKANbüyük ihtimalle aynı gemi hatırlısı artık

inşaallah bayrama burda olur sizin teslim tarihini ne dedi st

@Semih hocam temmuzun ilk haftası dedi ama erken gelme ihtimali de var dedi size ne dediler hocam ?

ben bu gemiyi takip eder durururum :)

Golf 2016 1.6 tdi hıghlıne dsg beyaz 

-cam tavan

-kum bej döşeme

- durban jant

24 nisan sipariş geçildi sipariş kodu mayısın ilk haftası geldi o günden beri üretim aşamasında gözüküyor. Teslimat haziran sonu veya temmuzun ilk haftası denildi. Tahminim bu sürenin uzayacağından umarım burdaki herkesin beklediği tarihten önce gelir araçları sıkıntılı bir süreç çünkü :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aracımızın siparişi 21.03.2016'da sisteme girildi ve aracımız, 06.06.2016 günü İzmir Vosmer Gaziemir Bayisine ulaştı. 07.06.2016 günü de aracı ruhsatıyla, plakasıysa teslim aldık. "Beyaz biblo" otoparkımızdaki yerini alırken hiç zorluk çıkarmadı, çok uysal, çok güzeldi. Onu hemen sevdik, kol-kanat gerdik, ailemizin içine dahil ettik.

Her konuda, bıkılmadan usanılmadan verilen destek, öneri, tecrübe ve eşsiz forum arşivi ile araç seçimimizde büyük emeği geçen yönetici dostlarımıza, forumdaki değerli paylaşımcılara eşim ile birlikte çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz.

Son olarak; Ergoaktiv koltuk opsiyonu konusunda tereddüt edenler! Bir saniye bile düşünmeyin diyorum, başka birşey demiyorum.

Saygılar...

image.jpeg

Geri
Üst Alt