Bijon yalama yapti

sedatygt

Üye
İsim
sedat
Arkadaslar bugun yazlik lastikleri taktirdim. basliktanda anlasilacagi gibi sag arka tekerin 1 bijonu yalama olmus.su an o teker 4 bijonla duruyor.acil duzeltilmesi gereken bir durummu bu.ve cozumu nasil.fikirlerinizi alabilirmiyim

Arkadaslar bugun yazlik lastikleri taktirdim. basliktanda anlasilacagi gibi sag arka tekerin 1 bijonu yalama olmus.su an o teker 4 bijonla duruyor.acil duzeltilmesi gereken bir durummu bu.ve cozumu nasil.fikirlerinizi alabilirmiyim
Şifreli olan mı digerlerinden biri mi?

Hocam sifreli si nasil oluyo bilmiyorum acikcasi 
Hocam 5 bijondan biri çok kollu yıldız gibi farklı bi şekilde. Altıgen değil. 

Muhtemelen o yalama olmustur çünkü diğerleri kolay kolay olmaz. 

Bijon şu an yerinde değil anladığım kadarıyla. Yalama olan bijon ve bagajinizdaki şifreli anahtarın ikisine de bakmak lazım. Yalama olduysa yeniden siparis etmek gerekir. 

4 bijonla gitmek ne kadar sakattır teknik olarak cevap veremicem :)

Hocam 5 bijondan biri çok kollu yıldız gibi farklı bi şekilde. Altıgen değil. 

Muhtemelen o yalama olmustur çünkü diğerleri kolay kolay olmaz. 

Bijon şu an yerinde değil anladığım kadarıyla. Yalama olan bijon ve bagajinizdaki şifreli anahtarın ikisine de bakmak lazım. Yalama olduysa yeniden siparis etmek gerekir. 

4 bijonla gitmek ne kadar sakattır teknik olarak cevap veremicem :)
Cozumu basit bir islemmi hocam haftasonu giderim servise.sanayide yaptirsamda icim rahat etmez bu konuda

Orhan Hoca dedi:
bence servis yolu gözüküyor.
Lastikcinin dedigi o bijonun takildigi yere dis acilacak ve bijon siparis edilecek.bende acemisiyim bilemedim ne yapmam gerektigini

Cozumu basit bir islemmi hocam haftasonu giderim servise.sanayide yaptirsamda icim rahat etmez bu konuda
Dediğim gibi kilitli bijona bisey olduysa sanayi gibi bi şansınız malesef olmaz. Şasi numarasından yeni bijon anahtarı almanız lazım. Tüm golfler için 20 tane farklı var

Dediğim gibi kilitli bijona bisey olduysa sanayi gibi bi şansınız malesef olmaz. Şasi numarasından yeni bijon anahtarı almanız lazım. Tüm golfler için 20 tane farklı var
Hocam baktim altigen olanmis.sifreli degil

Yalama olan dişi kısım değildir inşallah.

Diş açtırmaktan bahsetmiş usta. Nasıl zorlamışlar öyle. 

Aa iyi o zaman. Bi tane 6gen edineceksiniz. Sanayiden bulursunuz hemen. 5-10₺ biseydir
Takildigi yere dis actirmak lazim dedi hocam.valla ne yaptilar bilmiyorum bnden onceki sahibinde olmus.yani hem dis acilacak hem bijon 

Takildigi yere dis actirmak lazim dedi hocam.valla ne yaptilar bilmiyorum bnden onceki sahibinde olmus.yani hem dis acilacak hem bijon 
Allah Allah. 

Teknik kısma girdi iş biraz. Ama kilitliye bisey olmamış olması güzel tarafı diyelim

Geçmiş olsun, yetkili serviste set olarak 130 lira, veya tek eksik olan satılır mı bilmem.

Benim arabada şifreli bijonu çalmışlar üretirken diye böyle bir problemim yok :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt