PLA3 Otomatik Park ve Logo Kamera

2015 son çeyrek üretim Highline'ye uygulanabilirmi PLA 3.0 başka ek birşey gerekmeksizin?

@Turhan

1 adet park modulu pla3 destekleyen

2 adet arka teker abs sensoru gerekir

Net bilgiyi uzman arkadaslar bilir

İyi günlerde kullan bülent abi :)

Hayırlı uğurlu olsun hocam. 7.5 midline plus aracım için de pla 3.0 yaptıracağım yalnız desteklemeyen bir şeyler çıkar mı diye çok tedirgin oluyorum. Katlanır ayna taktırdım onda bile sağ ve sol kapı beyinleri değişti. midline plus alt yapısı zayıfmış

Hayırlı uğurlu olsun hocam. 7.5 midline plus aracım için de pla 3.0 yaptıracağım yalnız desteklemeyen bir şeyler çıkar mı diye çok tedirgin oluyorum. Katlanır ayna taktırdım onda bile sağ ve sol kapı beyinleri değişti. midline plus alt yapısı zayıfmış

Sagolun hocam

Yukarida yazdigim parcalar ilave fabrikasyon on arka park sensoru varsa 4 adet park sensoru ilave olucak

Midline araca pla yapmak, highline aractan daha basit oluyor. Desteklememe ihtimali yok, 12 sensör konur, tesisat çekilir, 3-4 saatte islem biter.

@ekoman245 , @HONEY çok teşekkür ederim. Ankara’da orjinal parça ve işçilik ile yaptıracağım tek yer opsiyonel otomotivi biliyorum daha önce de birkaç şey yaptırdığım için sizin öneriniz var mıdır ?

Geri
Üst Alt