Kızdırma bujisi lambasi ve motor lambası yakma

emn06

Yeni Üye
İsim
emin
Selamin aleyküm arkadaşlar.
Aracım 2016 golf TDI kontağı çevirdim kızdırma bujisi lambasi sönmedi ikinci sefer denedim kontağı açtım kapattım yine sönmedi marşa bastığımda zorladı ama marş almadı tekrar marşa bastım lamba söndü ve araç çalıştı biraz mesafe katettim 2-3 km kadar motor ışığı lambası yandı sorun hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi. İnternetten baktım hava akış metresi üzerinde yoğunlaşmış herkes fakat o parçayı temizleyenler de değiştirenler de aynı sorunla karsilatiğini yazmış tekrar
Teşekkür ederim ..

Gecmis olsun, bu tarz uyarilar birden cok sebepten olabilir. Dogru baslangic icin beyinden hata kodunun okutulmasi ve onun olasi sebeplerine yonelinmesi gereklidir. Benzer arizayi tecrube eden bir arkadasin size gosterecegi yol bosa masraf yapmanizada sebep olabilir.

Upvote 0
Akışmetre nin testi basit. Fişini çıkar sorun düzeliyor da ondandır. Ancak arkadaşında dediği gibi arıza tespit cihazı dan kontrol edip hareket etmek en mantiklisi

Upvote 0
Gecmis olsun, bu tarz uyarilar birden cok sebepten olabilir. Dogru baslangic icin beyinden hata kodunun okutulmasi ve onun olasi sebeplerine yonelinmesi gereklidir. Benzer arizayi tecrube eden bir arkadasin size gosterecegi yol bosa masraf yapmanizada sebep olabilir.
Teşekkür ederim amacım dediğiniz gibi arızayı tacrube edinmiş ve çözümüne ulaşmış birinden bilgi almak

Upvote 0

Geri
Üst Alt