R-line direksiyon retrofit

bu direksiyondan bütçeme uygun bulana kadar göbeğim çatladı direksiyonu bulsak tuş takımı farklı tuş takımı uygun olanı bulsak fiyat yüksek geldi en sonunda almıştım ama en sevdiğim retrofitlerden biri 🙂
usta eski direksiyonun airbagi buna oldumu şimdi

Hayırlı olsun 🧿

Arama tuşu mevcut olan R-Line direksiyonları da var ama sizinkisi "yeni versiyon" olandan olduğu için (belirli bir şasi yılından sonra) direksiyon tuşlarında bazı değişikliğe gidilmişti.,

"yeni versiyon" olan Highline ve R-Line direksiyonlarda mode tuşu yerine ---> sürüş asistanı tuşu geldi,

Arama tuşu yerine de ---> View tuşu geldi.

Eski tip R-Line direksiyon örnek;

c37gtmw.jpg
eski logo daha parlak ve bence daha güzel yenisine göre harika görünüyor ya

Yaklaşık 2 aydır yapmayı planladığım bir retrofit idi, ben alana kadar fiyatlar %30 arttı fakat bugün aldığımız yarına göre ucuz olduğundan ben yine kardayım🙂. Tedarik işi için @HONEY 'e teşekkür ediyorum.
Montajı için biraz terledim hava sıcaktı herzamanki gibi.
Araca premium bir görüntü kattığını düşünüyorum. Tutuşu standart direksiyona göre daha iyi geldi.
Tek sorunum direksiyon üzerinde eskisindeki gibi arama tuşu yok onu garipsedim biraz.
Herkese şimdiden kazasız belasız sürüşler ve iyi bayramlar diliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 59360Ekli dosyayı görüntüle 59359Ekli dosyayı görüntüle 59358
ustam Merhaba benim aracımda 7,5 kasa hıglıne direksiyonu degiştirmek istiyorum r direksşyon ile yalnız sıkıntı şu bnmkinde cnl tuşlu eger cnl tuşlu mode li tuş takımı olmaz ise olmuyormuş yani bi kaç özellligi çalışmıyormuş sizce ne yapmam gerekir

ustam Merhaba benim aracımda 7,5 kasa hıglıne direksiyonu degiştirmek istiyorum r direksşyon ile yalnız sıkıntı şu bnmkinde cnl tuşlu eger cnl tuşlu mode li tuş takımı olmaz ise olmuyormuş yani bi kaç özellligi çalışmıyormuş sizce ne yapmam gerekir
bende böyle biliyorum

@Ali doruk bence aracınıza acc yapıp accli rline direksiyon alın🙂. Tuş takımı uyum sağlamazsa bazı özellikleri çalışmaz hatta accli view tuşlu rline direksiyon takarsanız 2017 modelde hız limitleme çalışmaz.

@Ali doruk bence aracınıza acc yapıp accli rline direksiyon alın🙂. Tuş takımı uyum sağlamazsa bazı özellikleri çalışmaz hatta accli view tuşlu rline direksiyon takarsanız 2017 modelde hız limitleme çalışmaz.
çok tşk ederim artık yapcak bişey yok 120€ ya buldum yurt dışından gelicek

çok tşk ederim artık yapcak bişey yok 120€ ya buldum yurt dışından gelicek
Nası ! R Line CNL tuşlu direksiyon simidini ve eski logolu örümcek ağı desenli airbag kapağını 120 euroya mı buldun ?

Geri
Üst Alt