R-line direksiyon retrofit

agacmalzeme

Paylaşımcı Üye

İsim
Mehmet
Yaklaşık 2 aydır yapmayı planladığım bir retrofit idi, ben alana kadar fiyatlar %30 arttı fakat bugün aldığımız yarına göre ucuz olduğundan ben yine kardayım🙂. Tedarik işi için @HONEY 'e teşekkür ediyorum.
Montajı için biraz terledim hava sıcaktı herzamanki gibi.
Araca premium bir görüntü kattığını düşünüyorum. Tutuşu standart direksiyona göre daha iyi geldi.
Tek sorunum direksiyon üzerinde eskisindeki gibi arama tuşu yok onu garipsedim biraz.
Herkese şimdiden kazasız belasız sürüşler ve iyi bayramlar diliyorum.
IMG_20220707_180618.jpgIMG_20220707_180630.jpgIMG_20220707_180749.jpg

Yaklaşık 2 aydır yapmayı planladığım bir retrofit idi, ben alana kadar fiyatlar %30 arttı fakat bugün aldığımız yarına göre ucuz olduğundan ben yine kardayım🙂. Tedarik işi için @HONEY 'e teşekkür ediyorum.
Araca premium bir görüntü kattığını düşünüyorum. Tutuşu standart direksiyona göre daha iyi geldi.
Tek sorunum direksiyon üzerinde eskisindeki gibi arama tuşu yok onu garipsedim biraz.
Ekli dosyayı görüntüle 59360Ekli dosyayı görüntüle 59359Ekli dosyayı görüntüle 59358
Yakışmış maşallah, güle güle kullanın. :) (y)

Güzel günlerde keyifle kullanın inşallah.

İçi dolu doluymuş zaten aracınızın. Kalan yapılabilecek tek şey yeni vites topuzu sanırım 😊

Ekli dosyayı görüntüle 59360Ekli dosyayı görüntüle 59359Ekli dosyayı görüntüle 59358

Güle güle kullanmanız dileğiyle çok güzel olmuş. Kaça patladı direksiyon airbag ile birlikte?

Hayırlı olsun 🧿

Arama tuşu mevcut olan R-Line direksiyonları da var ama sizinkisi "yeni versiyon" olandan olduğu için (belirli bir şasi yılından sonra) direksiyon tuşlarında bazı değişikliğe gidilmişti.,

"yeni versiyon" olan Highline ve R-Line direksiyonlarda mode tuşu yerine ---> sürüş asistanı tuşu geldi,

Arama tuşu yerine de ---> View tuşu geldi.

Eski tip R-Line direksiyon örnek;

c37gtmw.jpg

Hayırlı olsun 🧿

Arama tuşu mevcut olan R-Line direksiyonları da var ama sizinkisi "yeni versiyon" olandan olduğu için (belirli bir şasi yılından sonra) direksiyon tuşlarında bazı değişikliğe gidilmişti.,

"yeni versiyon" olan Highline ve R-Line direksiyonlarda mode tuşu yerine ---> sürüş asistanı tuşu geldi,

Arama tuşu yerine de ---> View tuşu geldi.

Eski tip R-Line direksiyon örnek;

c37gtmw.jpg
bu direksiyondan bütçeme uygun bulana kadar göbeğim çatladı direksiyonu bulsak tuş takımı farklı tuş takımı uygun olanı bulsak fiyat yüksek geldi en sonunda almıştım ama en sevdiğim retrofitlerden biri 🙂

Ekli dosyalar

• D0D79E82-9526-4746-9086-103CF768C0AB.jpeg
    D0D79E82-9526-4746-9086-103CF768C0AB.jpeg
    233.3 KB · Görüntüleme: 81

@forzaGilles bende ararken resimde attığınız tuş takımlı olandan aramıştım fakat bulamayınca yeni tip almıştım. Aldıktan sonrada hep karşıma eski tip olanı çıkmıştı şans birazda.

Geri
Üst Alt