J Led İç Kısa Led Önerisi

İsim
Tayfun
Araç
Golf 7
Arkadaşlar herkeze selamın aleyküm . Bugün kendime bir araştırma sonucu J led far takımı aldım . İçinde bulunan normal yani akşam yanan standsrt aydınlatma ledleri çok güçsüz yanıyor . Maksimum 1,5-2 metre güçsüz aydınlatıyor . Ve çok karanlık zevksiz bir sürüş yaşıyorum . Güncel olarak sizlerin kullandığınız ve önerdeğiniz led varmı . Ben biraz araştırdım . 360 Led önerileri gördüm . Güncel kullanan arkadaşlar bilgilendirme ve resimli paylaşım yapabilirmisiniz teşekkürler .

Bugün araştırmalarım sonucu Photon 12000 lümen serisi ledi sipariş verdim . Kullanan arkadaşlar önerilerini yazsınlar rica etsem trendyoldan sipariş verdim 840 tl

Upvote 0
Şu sorunu herkez yaşıyor ama satan firma hiçbir şekilde çözüm öneriside bulunmuyor . Türkiyede bir ürün satılıyor arkasında kimse durmuyor . Kardeşim ürünü satıyorsun deki bak bu ledi veya bu 360 kullan başaın agrımasın far 5bin tl takılan araç 400-500 bin allah korusun yolda önümüzü göremiyoruz . Çıkın deyinki bu led 1-2 bin tl alın sorun yaşamazsınız kimsede ses çıkmıyor . Yuh gerçekten yuh diyorum . Güzelce açıklama yapmak yardımcı olmak verken destek yok dostlar haksızmıyım çin malı j mercek led farlara neyi taksrsan tak 5 metre ilersini aydınlatmıyor . Bu kadar açık ve net
Hocam Photon Milestone serini alirsaniz ürünün arkasinda çoğu satici duruyor.Ben Bursa'da taktirdim iki yil urunun arkasindayiz dediler.Hatta j ledin gunduz fari arizalandi yeni taktilar.Alirken firmayla görüşün.Soylede birşey var bu tarz ürünlerin sahtesi olabiliyor.Cevrenizde tuningci vs.varsa oradan gorerek almaniz daha yerinde olur.Photonun kutusu kendisini belli eder icinden de bir suru evrak sungerine kadar koruyucu malzeme ile gelir.Osram serini almadıysanız en iyisi Photon dur...

Upvote 0
Hocam Photon Milestone serini alirsaniz ürünün arkasinda çoğu satici duruyor.Ben Bursa'da taktirdim iki yil urunun arkasindayiz dediler.Hatta j ledin gunduz fari arizalandi yeni taktilar.Alirken firmayla görüşün.Soylede birşey var bu tarz ürünlerin sahtesi olabiliyor.Cevrenizde tuningci vs.varsa oradan gorerek almaniz daha yerinde olur.Photonun kutusu kendisini belli eder icinden de bir suru evrak sungerine kadar koruyucu malzeme ile gelir.Osram serini almadıysanız en iyisi Photon dur...
Bilgilendirme için teşwkkür ederim . Ürün gelirgelmez paylaşacagım ve detaylı aydınlatma resmi atarım

Upvote 0
Dostum bende stark 360 kullanıyorum 1 senedir. Hiçbir sorunum yok gayet memnunum. Müsaitte video vs atmaya çalışacam. Tavsiye ederim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt