Polo 6C Arka Stop Çakar Kodlaması

EnistanBlue

Yeni Üye
İsim
Serkan
Merhaba iyi geceler
VW Polo 2017 1.4 TDİ Comfortline aracım var araca bu videodaki gibi arka stoplara çakar kodlaması yapmak istiyorum
Vcds kablom mevcut yardımcı olabilecek var mı acaba ?
Şu şekilde kodlama istiyorum bide bu kasa pololarda arka stoplarda kodlama yapınca beyinin bozulduğunu falan duymuştum özellikle 2014 kasa pololarda bi sorun olur mu ?

Konuyu açıp soruyu soran arkadaş o tarihten beri bir daha aktif olmamış.

Neden sıkıntılı çok fazla yapan var detay verebilir misiniz. Bu işin ticaretini yapan sitelerde örneklerini uygulayanlar mevcut fakat kendim kablo aldım ve hevesliyim bu konularda o yüzden bilen birisi varsa yardımcı olmasını rica ediyorum.

2014 6C’de asla boyle kodlamalar yapmayin, bcm yazilimi çok sikintili o yillarda
Dün 6C aracımıza bir kaç kodlama yaptım. Amerikan park ve Kadran selamlama gibi. Kodlama sonrasında aracımızda abuk sabuk şeyler olmaya başladı. Yolda giderken Kadran kapanıyor açılıyor, soğutma suyu seviyesi uyarısı veriyor arıza ışıkları yanıyor geri sönüyor, biraz önce de parklar açıkken kendi kendine kısaları yada uzunları kendi kendine bi kez selektör attı. Yedekleme yapmıştım sizce eksi kodları geri yükleyeyim mi?

Dün 6C aracımıza bir kaç kodlama yaptım. Amerikan park ve Kadran selamlama gibi. Kodlama sonrasında aracımızda abuk sabuk şeyler olmaya başladı. Yolda giderken Kadran kapanıyor açılıyor, soğutma suyu seviyesi uyarısı veriyor arıza ışıkları yanıyor geri sönüyor, biraz önce de parklar açıkken kendi kendine kısaları yada uzunları kendi kendine bi kez selektör attı. Yedekleme yapmıştım sizce eksi kodları geri yükleyeyim mi?
Hocam merhabalar. Ben de Polo 6C sahibiyim. Sorunlara bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Yoksa hiç bulaşmamalı mı?

Hocam merhabalar. Ben de Polo 6C sahibiyim. Sorunlara bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Yoksa hiç bulaşmamalı mı?
2014 model ise kesinlikle bulaşma. Aracımızın sorunu çözüldü.

1.5 sene önce aynı şeyleri aynı araç olan eşimin 2015 1.2 tsi dsg polosuna yapmıştım aynı arızalar başıma gelmişti. En son çare yaptığım tüm kodlamaları ve adaptastonları tarihçeden tek tek bakıp 2 saat uğraşarak eskiye çevirdiğimde araç düzelmişti…

Geri
Üst Alt