Lastik kampanyası & lastik önerisi

vwyedibucuk

Yeni Üye
İsim
e
Araç
yok
selamlar herkese,

lastiklerin durumu pek iyi değil gibi. son zamanlarda çokça yaz lastiği kampanyası görmeye başladım. 4 al 3 öde gibi.

benim aracın üzerinde de orj boyut lastikler var. bunları değiştirmek istesem bana lastik önerisinde bulunur musunuz? kaliteli ve ucuz modeller arasında çok az fark görüyorum. en iyi modeli almak daha mantıklı geliyor bana.

selamlar herkese,

lastiklerin durumu pek iyi değil gibi. son zamanlarda çokça yaz lastiği kampanyası görmeye başladım. 4 al 3 öde gibi.

benim aracın üzerinde de orj boyut lastikler var. bunları değiştirmek istesem bana lastik önerisinde bulunur musunuz? kaliteli ve ucuz modeller arasında çok az fark görüyorum. en iyi modeli almak daha mantıklı geliyor bana.

Bu 4 al 3 öde kandırmacası
Şu an sadece briçstone + lassa var diye biliyorum
Kandırmaca ? Çünkü !
Kampanya
Bricstonecom.tr de

1 adet 2,353 TL mişş
4 adet alırsan fiyat 1.765 TL ye düşüyomuş ? (1 tanesi bedavaya geliyo???)

Briçstone 225-45-17 T005
https://www.google.com/url?sa=t&sou...AQFnoECA4QAQ&usg=AOvVaw1uYI9tEfaycCaXOhGi3IeW

İlüzyonlara bakın ? Allah razı olsun Sabancı grubundan

Lenn aynı lastik fiyatı aşağıda !!!
Semt lastikcisi evime 10 dk yürüme mesafesinde düzgün bi yer (Lastik06/ankara)
https://www.hepsiburada.com/bridgestone-22545-r17-94y-xl-turanza-t005-oto-yaz-lastii-retim-yili-2022-p-HBCV00001DHBTH?magaza=LASTİK06&url_src=and-product-detail

Zibuzu da continental lastiklerinde kampanya vardı 4 lastik alımına 500 TL indirim uygulanıyordu değerlendirin

Yeni bir konu açmadan aradan sormak istedim. Ön iki lastik ile arka iki lastik arasında 1 yıl fark olmasının bir sakıncası olur mu ? Aynı yıl mı olmalıdır ?

Geçtimiz aylarda lastiğimin biri değişmek zorunda kaldı. 2021 takıldı. Sonra lastikçi 1 tane daha al aynısından, önlere takalım dedi .. öyle de yaptık. Şimdi arkalardan rahatsızım, arkaları 2022 alayım mı 2021 mi almalıym ? ( michelin pilot sport 4 )

Yeni bir konu açmadan aradan sormak istedim. Ön iki lastik ile arka iki lastik arasında 1 yıl fark olmasının bir sakıncası olur mu ? Aynı yıl mı olmalıdır ?

Geçtimiz aylarda lastiğimin biri değişmek zorunda kaldı. 2021 takıldı. Sonra lastikçi 1 tane daha al aynısından, önlere takalım dedi .. öyle de yaptık. Şimdi arkalardan rahatsızım, arkaları 2022 alayım mı 2021 mi almalıym ? ( michelin pilot sport 4 )
Sorun olmaz

Gereksiz harcama olur

Yakında forumumuza özel indirimli ve yakıt kuponu hediyeli Bridgestone ve Lassa lastik kampanyası paylaşılacaktır.

Yakında forumumuza özel indirimli ve yakıt kuponu hediyeli Bridgestone ve Lassa lastik kampanyası paylaşılacaktır.

Hadi Bende 83k km de (T001) ultra bağışıklık olustu.ben alayım bi takım daha briçstone

Geçmiste Briçstone aşısı olmayana ?

Bu hastalığı gecirmeyene ?

Hayatta Briçstone u ilk defa tadacak olana iyi eglenceler !

Gerci bir briçstonedan bu yanak kanırtma hareketini beklermiydik ?
T005 de bir revizyon var sanki ?

Geri
Üst Alt