Golf 7 u far temini

Mustafa3290

Yeni Üye
İsim
Mustafa
Araç
Golf 7 2013 highline
Aracım 2013 bi xenon far var ben bunları u lede çevirmeyi düşünüyorum elinde taiwan u led olanlar varsa almak istiyorum

Aracım 2013 bi xenon far var ben bunları u lede çevirmeyi düşünüyorum elinde taiwan u led olanlar varsa almak istiyorum
Merhaba,halogen fardan Taiwan U lede geçmeye çalışsanız anlarımda,orgiinal bi-xenon'dan taiwan fara geçmenizi tavsiye etmem.Tabiri caizse attan inip eşeğe binmek olur sırf o çok heveslenen U yansın diye.Yapmayın öyle birşey kanımca,birkere sizin aracınızda otomatik far yüksekliği var,taiwan fara geçince o özelliği kaybedeceksiniz,ayrıca en iyi replikayıda bulsanız aydınlatma kalitesi orjinal farın yerini tutmaz!Yinede karar sizin.

Upvote 0
U görüntüsü istiyorsanız farınıza U Led taktırın derim, 2013 model hem kirlenmiş hemde balast ampul performasnı baya düşmüştür daha önce değişmedi ise bunlar, hem açılır mercek vs temizlenir hemde U Led uygulaması yapılır, hem görüntü güzel olur hem de aydınlatmanız baya iyileşir.

Upvote 0
Hocam Orjinalden geçmeyeceğim sadece taiwan farın u ledlerini söküp kendi aracıma u LED’leri takacağım.
Sadece u ları kullanacağım

Upvote 0
U görüntüsü istiyorsanız farınıza U Led taktırın derim, 2013 model hem kirlenmiş hemde balast ampul performasnı baya düşmüştür daha önce değişmedi ise bunlar, hem açılır mercek vs temizlenir hemde U Led uygulaması yapılır, hem görüntü güzel olur hem de aydınlatmanız baya iyileşir.
hocam u taktırıyorum zaten farları değiştirmeyi düşünmüyorum sadece u ledlerini alacağım

Upvote 0
Sarı yanan güzdüz farlarına beyaz ampulde takabilirsin. gayet güzel duruyor

Upvote 0
U led takacağım taiwan ledin u larını kullanacağım u led yaptırmak yerine kendim yapmayı düşünüyorum çıkma taiwan led bulursam tabi

Upvote 0

Geri
Üst Alt