Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Selamlar,

Adım Oğuzhan. 30 yaşındayım, devlette çalışıyorum. Yaklaşık 2 ay önce Golf Mk7 ile ekibe katıldım :)

Selamlar , adim Can , 27 yasindayim. Elektrik Y. Muhendisiyim. Dun aracimizi teslim aldik :)

1.2tsi comf. Man. Saf beyaz

Merhabalar adım Serdar. 34 yaşındayım 5 yaşında kızım var.  Tekstil aksesuar şirketinde çalışmaktayım.

2013 Haziran ayında grandepunto aracımı satmıştım, ikinci el Polo bakarken kendimi donanımhaberdeki Golf 7 fanatikleri buraya konusunda buldum, ondan sonrası malum zaten.

Merhabalar, Eymen ben. 25 yaşındayım, Bilgisayar Mühendisiyim, Antalya Teknokentte özel bir şirkette çalışıyorum.

Pasifik mavimin üretime planlanmasını bekliyorum. Tüm bekleyenlere sabır diliyorum  ;)

Selamlar ismim Aytaç,yaş 32, evliyim iki kızım var. Amerikada ikamet ediyorum şu anda pilotluk eğitimi alıyorum son safhalarındayım 2-3 ay içerisinde tamamen bitmiş olacak allah izin verirse. Aslen Orduluyum ama ailem İzmirde yaşıyorlar. Amacım Passat sahibi olmak, golf biraz küçük gelecek malumunuz 2cocukla zor olacak

Aytac dedi:
Selamlar ismim Aytaç,yaş 32, evliyim iki kızım var. Amerikada ikamet ediyorum şu anda pilotluk eğitimi alıyorum son safhalarındayım 2-3 ay içerisinde tamamen bitmiş olacak allah izin verirse. Aslen Orduluyum ama ailem İzmirde yaşıyorlar. Amacım Passat sahibi olmak, golf biraz küçük gelecek malumunuz 2cocukla zor olacak

Değerli Levent Hocam;

Sizi çok özlemişim..

Altınoluk'a geçtiniz mi?

Şimdi burada bekleniyorsunuz.

Levent17

Herkese selam, ismim Özgür, 30 yaşındayım, evliyim,İstanbul'da yaşıyorum,bir GSM operatöründe Oracle veritabanı uzmanı olarak çalışıyorum. Golf'ten önceki araçlarım sırasıyla Renault Modus, Renault Clio Grandtour, Porsche 944 (1984 model, 1 yıl yüksek lisans için İngiltere'de yaşadım oradaki aracım), Opel Corsa.

silvershadow dedi:

Gökhan dedi:

selamlar ben Yıldıray, 35 yaşında bir çocuk babası... yukarıdaki AYTAÇ ın abisi :) ) bende pilotum şimdilik USA yaşamaktayım kısmetse az kaldı dönmeme..  saygılar

wings35 dedi:
selamlar ben Yıldıray, 35 yaşında bir çocuk babası... yukarıdaki AYTAÇ ın abisi :) ) bende pilotum şimdilik USA yaşamaktayım kısmetse az kaldı dönmeme..  saygılar
Sizin oralarda akşam saat sekize ön var bizde ise sabah 5 e ön var. Ama bunca saat farkına karşın Golf tutkumuz tamamen aynı ☺

Merhaba aradaşlar,

ben nadir, frmdonanımhaberde iamalegend nicki kullanıyordum, 35 yaşında 1 afacan babasıyım, 31 Martta aracıma kavuşmuştum, herkese selam

Geri
Üst Alt