Geri Viteste Sağ Aynanın Aşağıya İnmemesi

İsim
Tayfun
Araç
Golf 7
Arkadaşlar merhaba aracıma taiwan katlanır ayna taktırdım . 2 gündür kullanıyorum fazla dikkatimi çekmemişti ama bugün kontrol sağladıgımda geri vitese taktığımda sağ aynam aşağıya doğru inmiyor . Taktırdığım yeri aradım ve Araştırdım ve taiwan katlanır aynalarda inmiyormuş var mı bir çözümü ? Ben bunu taktırırken taktırdığım yer bana söylemedi bu durumu canım sıkıldı var mı bir çözümü

Arkadaşlar merhaba aracıma taiwan katlanır ayna taktırdım . 2 gündür kullanıyorum fazla dikkatimi çekmemişti ama bugün kontrol sağladıgımda geri vitese taktığımda sağ aynam aşağıya doğru inmiyor . Taktırdığım yeri aradım ve Araştırdım ve taiwan katlanır aynalarda inmiyormuş var mı bir çözümü ? Ben bunu taktırırken taktırdığım yer bana söylemedi bu durumu canım sıkıldı var mı bir çözümü
Merhaba. taiwan katlanır aynadan bilgim yok ama bi kaç aklıma gelen var.
1- Ayna kumanda panelinde yuvarlak yönlendirici konumu.
2- Geri viteste ayna aşağı inmesi için multimedia ekranından aktif etmek.
Bunları kontrol etmediyseniz bir bakın derim.

Upvote 0
Selamlar,kolay sorun gibi görünüyor.Bir de konu başlığında “bilgilendirme“yerine konuya özgü bir başlık seçilse daha iyi olur.Kolay gelsin.

Upvote 0
Merhaba. taiwan katlanır aynadan bilgim yok ama bi kaç aklıma gelen var.
1- Ayna kumanda panelinde yuvarlak yönlendirici konumu.
2- Geri viteste ayna aşağı inmesi için multimedia ekranından aktif etmek.
Bunları kontrol etmediyseniz bir bakın derim.
Araçta tüm ayarlar normal taktırdıgım yer taiwan katlanıraynalar geri viteste aşagıya inmiyor dedi varmı böyle bir sorun yaşayan

Upvote 0
Araçta tüm ayarlar normal taktırdıgım yer taiwan katlanıraynalar geri viteste aşagıya inmiyor dedi varmı böyle bir sorun yaşayan
Bu bir sorun değil taiwanların hiçbirinde inmiyor, katlanır ayna yaptırdınız sanırım. Bana bu bilgiyi bir kaç kişi verdi yaptırmadan önce taiwanlar desteklemiyor

Upvote 0
Aynada hafıza desteği yoksa inmez. Benim yeni aldığım Caddy'de de katlanır ayna var ama hafıza desteği olmadığı için geri viteste inmiyor.

Upvote 0
Hocam taiwan taktırdım iniyor benim. Ama düzgün inmiyor. En alt en sağa gidiyor ayna. Bi anlam ifade etmiyor. Ayarladığın şekilde inmedikten sonra işe yaramıyor.

Upvote 0
Comfirtline araca Ek olarak Sürüş konfor paketi var ise aracta aktiftir. Aynalar degisse bile aktif olarak devam eder.Ama düzgün calisir...

Gizli ozelliklerden acilmis ise ve uygun desteklemeyen kapi modulu var ise ayna inmesi olur fakat dediginiz gibi istemediğin konumlara inip kalabilir.

Upvote 0
Kodlamadan dolayı da olabilir benim kontağın yedek anahtarda kullanırken diğer anahtara göre daha az açıyla iniyordu.

Upvote 0

Aynanın inerken ki pozisyonunu bir kereye mahsus Manuel olarak ayarlamanız gerekiyor. Bunu yaptınız mı?

Upvote 0

Geri
Üst Alt