2015 1.4 TSI 122bg - İlan fiyatı ne olmalıdır?

Satış Fiyat aralığı

• 410-420.000tl

• 420-430.000tl

• 430-440.000tl

• Donanımları çıkart 400e bırak :)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@mufayu Hayırlı satışlar Fatih Abi, fiyat tavsiyesinde bulunmayacağım ama umarım sizin gibi titiz birisine ve istediğiniz paraya gider. (y)

Dinamik geri görüş kamerası, direksiyon hareketine göre park çizgisinin de hareket ettiği kameralara piyasada verilen isim Ali hocam.
Fatih abiyi bizzat tanıdığım için ne kadar titiz olduğunu biliyorum, ilan metni dolu görünsün diye yazacak birisi değil.

Egzoz ucunu dahi yetkili servisten alan, osram ayna sinyaline 4 haneli ücret ödeyen birisi. Kendime araba alacak olsam güvenerek arabasını alabileceğim ender insanlardandır. :)
Kardeşim çok sağol cansın,siyah 7.5 var mı aranıyor 😃

selamlar :)
ben bana satılan/söylenen ürünü isimleriyle yazıyorum,yoksa üstün yetenek bildiğimden değil yanlış anlamayın.Örneğin yıkama için gittiğimde karşıma 3 fiyat çıkıyor formel vip seramik.formel yüzeysele verdikleri isim,vip de zaten bilindik tüm detaylar.Forumdaki arkadaşlar detayları bilen arkadaşlar olduğu için yazdım.yoksa ilanda yazmadım bunu :)
Yanlış anlaşılma yok hocam :) hayırlı satışlar olsun., Allah daha iyilerine binmeyi nasip etsin..

Ustadim herseyi sok Orjinal cevir

Ustundeki hersey cok değerli

Simdiden hayırlı olsun

Üzerindeki taktığın tüm parçaları sök direksiyon,ayna,kamera,far haricen sat üzerinde pek kıymetini bilmezler.
hocam değer bilinmemesini gençliğimizde çok tattık :D haklısınız ,biraz bekleyeyim olmazsa değerlendireceğim demontaj işini.Teşekkür ederim(y)

Fatih hocam selamlar, bugün zülal abinin orada yüz yüze tanışma fırsatımız oldu aracının maşallahı var çok temiz ve gerçekten fonksiyonel donanımlar eklenmiş keyifli dolu bir araç olmuş. Ben de oyumu 430-440 aralığı olarak kullandım ancak aracı satarken 2. elde araca sonradan eklediğimiz donanımların kıymetini bilecek bir alıcıya denk gelmek ne yazık ki kolay olmuyor o nedenle istediğin fiyatı verecek bir alıcı çıkmaz ise bence de aracı normale çevirip öyle satmak daha mantıklı olur gibi. Umarım gönlüne göre hem satış hem de yeni araç alış sürecin olur :) tekrardan çok memnun oldum hayırlı satışların olsun.

Fatih hocam selamlar, bugün zülal abinin orada yüz yüze tanışma fırsatımız oldu aracının maşallahı var çok temiz ve gerçekten fonksiyonel donanımlar eklenmiş keyifli dolu bir araç olmuş. Ben de oyumu 430-440 aralığı olarak kullandım ancak aracı satarken 2. elde araca sonradan eklediğimiz donanımların kıymetini bilecek bir alıcıya denk gelmek ne yazık ki kolay olmuyor o nedenle istediğin fiyatı verecek bir alıcı çıkmaz ise bence de aracı normale çevirip öyle satmak daha mantıklı olur gibi. Umarım gönlüne göre hem satış hem de yeni araç alış sürecin olur :) tekrardan çok memnun oldum hayırlı satışların olsun.
Can selamlar,ben de çok memnun oldum bu fırsatı bulduğumuza.Zülal Abi titizliğini konuşturdu,senden sonra stok hale getirdik aracı ve az önce ayrıldım yanından.Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.Yakın zamanda görüşmek dileğiyle🤗

Son düzenleme:
Sarı site : 1026629407 ilan numarasıyla 1-2 saate yayınlanır diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun fatih inşallah en kısa sürede gönlüne göre bir araç alarak süreci tamamlarsın.

Hayırlı olsun Fatih Hocam , beklenen soruyu kimse sormamış 😀 kaça satıldı?

Bu arada ilanda bekleme süresi bayağı kısaldı sanırım. Eskiden ilan verilir 30-45 gün arasında ancak satılırdı.

Şimdi 7-8 günde uçuyor ilanlar. Biraderin Vavacars'a sattığı aracı da vavacars 2 günde sattı.

Hayırlı olsun fatih inşallah en kısa sürede gönlüne göre bir araç alarak süreci tamamlarsın.
Can selam,çok teşekkür ederim.kısa zamanda almayı planlıyorum bu konuda da ilan bulursanız paslayın lütfen :)

Hayırlı olsun Fatih Hocam , beklenen soruyu kimse sormamış 😀 kaça satıldı?

Bu arada ilanda bekleme süresi bayağı kısaldı sanırım. Eskiden ilan verilir 30-45 gün arasında ancak satılırdı.

Şimdi 7-8 günde uçuyor ilanlar. Biraderin Vavacars'a sattığı aracı da vavacars 2 günde sattı.
Allah razı olsun hocam🤗 440a gitti

Geri
Üst Alt