İstanbul Obdeleven yardım

Yıl dolunca kredi sıfırlanması gibi bir olay söz konusu değil hocam. Elinde cihazı olmayan bile obd app te hesap açıp kredi kasabilir. Krediler ancak hesabınızı silerseniz sıfırlanır. Ben Cihazı alalı yaklaşık 2 sene falan oldu sanırım 2K üstü kredi yaptım.
Çevremde ihtiyacı olan olsa bende seve seve yardım edicem de maalesef 😅
Merak ettim acikcasi.. Nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz?

Hangi reklamlar acaba, bana sadece günlük 1 kredi yükleniyor programı açınca.

Son düzenleme:
Screenshot_20220508_202903_com.voltasit.obdeleven.jpg
Screenshot_20220508_202911_com.voltasit.obdeleven.jpg

Profile menusunden, walleta girince sağ alttaki + ya basarak 1 er kredi alabilirsiniz. Reklamı sonuna kadar izlemeniz gerekiyor.

Selamlar.

Kimi yeni araçlarda SFD kilidi olduğu için Vag-com vcds ile kodlama yapılamıyor. OBDeleven bu aşamayı çözdüğü için bende pro sürümünü aldım. Çünkü pro ve üst paketlerde SFD kilidi açılıyor. Siz İstanbul'dasınız sanırım ben Aydın'dayım yakın olsaydınız hiç tereddüt etmeden kullanmanızda sakınca görmezdim. Kredi yüklemeye de gerek yoktu 370 kredi var başka da kodlama işim yoktu bu günlerde, yıl dolunca bu krediler sıfırlanıyor mu pek bilgim yok açıkçası. Çünkü bu yeni aracın kodlama işinde bende oldukça mağduriyet yaşadım.
Ultimate ya da pro sürüm ile sfd yi kaldırabiliyor muyuz? Yoksa sfd yi geçip programlama mı yapabiliyoruz?

Yıl gecince krediler silinmiyor. Kredi kullanimi yapilan uygulamalar kisminda da pro ya da ultimate surum gerekmiyor(ben bu şekilde kullaniyorum). Uzun kodlama ve adaptasyon kısımlarında pro/ultimate istiyor.

Yok hocam bulamadım maalesef. Ama Çengelköyde Bal Garaj @İlker34 hocam yardımcı oldu.Piyasanın altında bi rakam ile açtı özellikleri :)
Konuyu açtığında Eskişehirdeydim, nezaman döneceğim belli değildi, orada bitane buldum,
Hallettiysen hayırlı olsun ozaman.

• Beğen
Tepkiler: Rx7

Geri
Üst Alt