İstanbul Obdeleven yardım

Rx7

Üye
İsim
Yasin
Merhaba herkese hayırlı günler diliyorum. Birkaç gündür yeni kasa leonun gizli özelliklerini açmaya uğraşıyordum. Vagcom cihazıyla denemediğim yol kalmadı. @Mustafabh bey saolaun obdeleven ile açıldığını söyledi. Vagcom işiyle uğraşanlar yüksek fiyat çekiyorlar.

İstanbul içi kullanmalık obdeleven arıyorum. Kredi yükleyip 5-10dk kullanmalık. Yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim.

forumda o konuda yardımcı olan insanlar var, ben seneler önce yardım almıştım.
Forumda kesin biri yardım edersize

• Beğen
Tepkiler: Rx7
@jamesdaugles haklısınız yardımlaşma ve ilişkiler konusunda gerçekten bizim forum çok iyi. Böyle bir ortam başka hiçbir yerde yoktur.

@HONEY abi gerek yok olmasına gidek yiyek baklava gelem yanına :) yap bi organizasyon

Yok mu kimsede obdeleven. bende kredili hesap var :)

İzmitteyim, yolunuz düşerse buyurun kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Hocam bende izmitteyim kullanma imkanımız olur mu. Olursa özelde yazayım
Merhaba, kullanabilirsiniz elbette. Beklentiyi yönetmek adına söylemek isterim, ben cihazı sırf meraktan aldım, hata kodu okuyup siliyorum. Long coding gibi konularda benden beklentiniz olmasın, tecrübeli değilim :)

Kimi yeni araçlarda SFD kilidi olduğu için Vag-com vcds ile kodlama yapılamıyor. OBDeleven bu aşamayı çözdüğü için bende pro sürümünü aldım. Çünkü pro ve üst paketlerde SFD kilidi açılıyor. Siz İstanbul'dasınız sanırım ben Aydın'dayım yakın olsaydınız hiç tereddüt etmeden kullanmanızda sakınca görmezdim. Kredi yüklemeye de gerek yoktu 370 kredi var başka da kodlama işim yoktu bu günlerde, yıl dolunca bu krediler sıfırlanıyor mu pek bilgim yok açıkçası. Çünkü bu yeni aracın kodlama işinde bende oldukça mağduriyet yaşadım.

Kimi yeni araçlarda SFD kilidi olduğu için Vag-com vcds ile kodlama yapılamıyor. OBDeleven bu aşamayı çözdüğü için bende pro sürümünü aldım. Çünkü pro ve üst paketlerde SFD kilidi açılıyor. Siz İstanbul'dasınız sanırım ben Aydın'dayım yakın olsaydınız hiç tereddüt etmeden kullanmanızda sakınca görmezdim. Kredi yüklemeye de gerek yoktu 370 kredi var başka da kodlama işim yoktu bu günlerde, yıl dolunca bu krediler sıfırlanıyor mu pek bilgim yok açıkçası. Çünkü bu yeni aracın kodlama işinde bende oldukça mağduriyet yaşadım.
Yıl dolunca kredi sıfırlanması gibi bir olay söz konusu değil hocam. Elinde cihazı olmayan bile obd app te hesap açıp kredi kasabilir. Krediler ancak hesabınızı silerseniz sıfırlanır. Ben Cihazı alalı yaklaşık 2 sene falan oldu sanırım 2K üstü kredi yaptım.
Çevremde ihtiyacı olan olsa bende seve seve yardım edicem de maalesef 😅

Yıl dolunca kredi sıfırlanması gibi bir olay söz konusu değil hocam. Elinde cihazı olmayan bile obd app te hesap açıp kredi kasabilir. Krediler ancak hesabınızı silerseniz sıfırlanır. Ben Cihazı alalı yaklaşık 2 sene falan oldu sanırım 2K üstü kredi yaptım.
Çevremde ihtiyacı olan olsa bende seve seve yardım edicem de maalesef 😅
cihaz almasam bile bir hesap açıp sınırsız pro almadığım için çok kızıyorum kendime :D

Geri
Üst Alt