ANKET- Doğuş Otoya güveniyor musunuz?

Doğuş Otoya Güveniyor Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67
@Orhan Hoca son olaydan sonra hiç güvenim kalmadı. 2 banka garanti ve akbank tüketici hakem heyeti kararına göre paramı hemen geri verdi. Bunlar mahkemeye verdi. 10 mayısta mahkemem var :)
Ben de tahsil etmeden önce bekleyeceğim sizin kararı sanırım

bankalardan sadece anaparayı mı aldınız Yusuf Hocam?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evet faizini istemeyeyim diye evrak imzalattılar daha ileri gitmedim ben de. 

@Orhan Hoca

@yusuf Hocam, "Size güvenebilmeyi istiyorum, umuyorum, yer yer çırpınıyorum. Yok mu Bana kulak verecek bir Doğuş çalışanı...?" şıkkını ilave edelim olmazsa ankete.  :000042-medium:  

Orhan Hoca dedi:
dosya masrafı için olmasa da 3. şahıslara dair ödenen ve geri aldığın 300 tl için bir dilekçe örneğini herkesin geri istemesi için örnek olsun diye ayrı bir konuda paylaşılabilinir.

bunu kolay geri veriyor itirazsız geri ödediler sanırım.
Şikayetvar üzerinden çözüldü hocam.

Sadece Doğuş değil, Türkiye'deki hiçbir distribütöre güvenmiyorum. Yasaların düzgün işlemediği, tüketici haklarının güvence altına alınmadığı bir ülkede neye güvenilir ki zaten?

Güvenmiyorum acayip kıl oluyorum

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anket cevaplarından da belli güvenmiyorum.

Ufak bir sorunda dahi, yapacak bir şey yok deyip, sıyrılan araçtan çalınmış olan kilitli bijon için akıl verip "isterseniz kendi paranızla alabilirsiniz" diyen ayrıca "fark ettiniz neden aracı bu şekilde teslim aldınız" diyen, müşteri memnuniyetini önemsemeyen bir kuruma güvenmek çok mantıklı değil.

Allah bizleri bunlara muhtaç etmesin, car play olayını da çok merak ediyorum, daha önce de Almanya'ya mail atmış biri olarak çok ta umutlu değilim ama en azından elimizden geleni yaptık diyelim. 

kısa ve net HAYIR.

Sonuç gerçekten içler acısı buradan görünüyor ki sadece kalite sattırıyor keşke doğuşu aradan çıkarıp başka türlü direk almanyadan tedarik edebilsek.

Maalesef ben de guvenmiyorum. Arabayi aldiktan iki ay sonra basit bir kapi ayari yapilmasi gerekti goturdum kapi ayarini tam yapmadan getirdiler. Servis danismani buyrun araciniz hazir test edelim dedi. Denedim kapi hala olmasi gerektigi sekilde acilip kapanmiyordu ama buna ragmen servis danismani israrla bir sorun yok, duzeldi dedi. En sonunda diger kapinin nasil puruzsuz acilip kapandigini gosterdim tekrar aldi arabayi asagi indirdi ve duzeltip getirdi. 5 dakika surmeyen islemde bile musteriyi bastan savmak, bir an once gondermek icin olmamis kapiya oldu diyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edirne de serviste cam film yapıyor musunuz diyorum çalışana, biri ordan koluma giriyor ve abi gel ben sana hallederim dışarda diyor. far sensörü takılıyor mu diyorum yine çalışana abi ben sana parça bulurum hallederim diyor gizli gizli. ya dedim ben servise mi geldim oto sanayiye mi? herkes yolunu bulmuş serviste bir acayipler hiç güvenmiyorum hatta aracım ilk yıl bakımındayken camın arkasından izledim parça falan sökmesinler yan sanayi  değişirler diye :)  o kadar itimadım yok hem de

Geri
Üst Alt