Araç Seçimi

GokhanG

Üye
İsim
Gökhan
Edit : 2013 89.500 km'de 1.4 tsi dsg comfortline aracımı 345.000 TL'ye sattım. Çok acil araç almam lazım bütçem 460 bin. Aklımda bir kaç araç var alternatiflere açığım. Fikirlerinize çok ihtiyacım var.
İlan 1 : comfortline satıp comfortline golf almak ne kadar mantıklı emin olamadım. Üzerine 100 bin para vereceğim, 45 bin km daha düşük, 5 yaş daha genç buna değer mi emin değilim. Bir de J far opsiyonu var mıydı comfortlinelarda yoksa taiwan malı mıdır sizce?
İlan 2: En çok yükseldiğim ilan bu. 2 parçada 12 bin trameri var. ön tampon arka tampon, park sensörü ve sis farı. 460 bin son fiyatı.
İlan 3 : Sahibiyle görüşmedim ama düşük kilometrede olması cezbetti. Beyaz renk olmasa pazarlığa oturmuştum bile.
İlan 4: 2022 sıfırı şu an 460 bin lira ama hiç bir bayide yok. 445 bine veriyor, son çare olarak düşünmüyor değilim.
İlan 5 : Boş paket ama dizel ve düşük kilometreli. Tatmin etmez ama a noktasından b noktasına düşük maliyetle götürebilir. Polo mu bu mu emin olamadım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: SCC

Çok severek kullandığımız golfümüzü model yenilemek için satışa çıkardım (Sarı Site İlan Linki) Şirket aracım olduğu için aracı eşim tek kullanıyor, tatillere filan şirket aracı ile gidiyoruz dolayısıyla bagaj ihtiyacımız yok. Her gün 65km yol gittiği için yakıt önemli bir konu haline geliyor. Bütçem maksimum 470 bin. Aklımda scala vardı ama fiyatlar son bir ayda 20-30k artmış. Aracımı satarsam sıfır life paket polo alayım diyorum. Bayide 460 bandına bulunabiliyor. En azından sıfır,garantili, teknolojik bir araç. Golften önce de tiguanımız vardı, şimdi B sınıfı bir araç mutsuz eder mi korkusu da yok değil hani.
Eşim pek sıcak bakmasa da ikinci el leon mu alsak diyorum (Örnek ilan)
Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Ne leon ne polo...

Bir Golf yerine alınacak araç varsa o da yine bir Golftür.

2018 üstü Highline 1.0 bakabilirsiniz.

her anlamda C segmenti tercih etmelisiniz bence. bütçeye göre Leon 1.0 benim tavsiyem. Aşağıya inceleme videosu bırakıyorum.

Çok severek kullandığımız golfümüzü model yenilemek için satışa çıkardım (Sarı Site İlan Linki) Şirket aracım olduğu için aracı eşim tek kullanıyor, tatillere filan şirket aracı ile gidiyoruz dolayısıyla bagaj ihtiyacımız yok. Her gün 65km yol gittiği için yakıt önemli bir konu haline geliyor. Bütçem maksimum 470 bin. Golf baktım ama aracımın üzerine 100-120 bin koysam bile daha donanımlı veya daha temiz bir golf alamıyorum. Vag grubunu sevdiğimiz için scala bakalım dedik ama fiyatlar son bir ayda 20-30k artmış. Aracımı satarsam sıfır life paket polo alayım diyorum. Bayide 460 bandına bulunabiliyor. En azından sıfır,garantili, teknolojik bir araç. Golften önce de tiguanımız vardı, şimdi B sınıfı bir araç mutsuz eder mi korkusu da yok değil hani.
Hem aracımın fiyatı hem de araç seçimi konusunda değerli yorumlarınızı bekliyorum.
C segmentinden düşmeyin derim ilandaki leon iyi duruyor fiyatta anlaşırsanız mantıklı bir seçim olur

1.5tsi alcaksam leon, 1.0tsi alcaksam scala hem hacim hemde donanım olarak üzmez.

Çok severek kullandığımız golfümüzü model yenilemek için satışa çıkardım (Sarı Site İlan Linki) Şirket aracım olduğu için aracı eşim tek kullanıyor, tatillere filan şirket aracı ile gidiyoruz dolayısıyla bagaj ihtiyacımız yok. Her gün 65km yol gittiği için yakıt önemli bir konu haline geliyor. Bütçem maksimum 470 bin. Golf baktım ama aracımın üzerine 100-120 bin koysam bile daha donanımlı veya daha temiz bir golf alamıyorum. Vag grubunu sevdiğimiz için scala bakalım dedik ama fiyatlar son bir ayda 20-30k artmış. Aracımı satarsam sıfır life paket polo alayım diyorum. Bayide 460 bandına bulunabiliyor. En azından sıfır,garantili, teknolojik bir araç. Golften önce de tiguanımız vardı, şimdi B sınıfı bir araç mutsuz eder mi korkusu da yok değil hani.
Hem aracımın fiyatı hem de araç seçimi konusunda değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Düşünmeye gerek yok hocam, tabii Leon almalısınız.
Saygılar.

Geri
Üst Alt