Beklenen ErgoActive Koltuk Montajım

Evet sonunda bittiii 😁😁

Forumdan bilen olsun yakın çevremden bilen olsun. Midline Aracıma
Bir Şans eseri Çıkma ErgoActive koltuk seti almıştım :)) ( Kesinlikle Şans :)) )
Baya bir süre bekledim.
Yeri geldi @Omer58 kardeşim sağolsun onun deposunda bekledi.
Yeri Geldi odamda bekledi.
Yeri Geldi Benimle birlikte arabanın bagajında gezdi 😂😂 evet evet bagajında gezdi :))

Vee sonunda hak ettiği yere tesisatı çekilip montajı yapıldı. ( Sonunda ) :)

İlk deneyimlerimi dün akşam yaptım masajı olsun koltuk ısıtması olsun ne kadar artık bahar ayında olsakda bu anı çok beklediğim için koltuk ısıtmayı bile çalıştırdım 😂😂 masajın o belden başlayıp yukarıya doğru hafiften çıkması ergeçten araç kullanırken değişik bir hissiyat :)

Ekli dosyayı görüntüle 56725
Ekli dosyayı görüntüle 56727
Ekli dosyayı görüntüle 56723
Ekli dosyayı görüntüle 56724
Ekli dosyayı görüntüle 56726
Ekli dosyayı görüntüle 56728

Ayaklar yere basmış hali ☺️ @Furkan
Ekli dosyayı görüntüle 56740
Ekli dosyayı görüntüle 56739
Ekli dosyayı görüntüle 56741
Ekli dosyayı görüntüle 56742

Vay be brom hayırlı olsun tekrardan , 3 4 ay oldu galiba yatalı , ama ben hala binene kadar inanmıyom 😂

Pişmanım çok pişmanım hazır almışken benim arabaya takmadığıma sana verirdim benim high koltukları 😭

Bunlarda burda kalsın depodan bi ergo geçti 👀

IMG_20220412_223228.jpgIMG_20220412_223241.jpgIMG_20220412_223259.jpg

Vay be brom hayırlı olsun tekrardan , 3 4 ay oldu galiba yatalı , ama ben hala binene kadar inanmıyom 😂

Pişmanım çok pişmanım hazır almışken benim arabaya takmadığıma sana verirdim benim high koltukları 😭

Bunlarda burda kalsın depodan bi ergo geçti 👀

Ekli dosyayı görüntüle 56840Ekli dosyayı görüntüle 56841Ekli dosyayı görüntüle 56842

Hahahaaha 😂😂 olaylara en yakinen şahitlik eden adaaam 😂😂 2tn araç arkasında gezdiğini yazmayı unutmuşum 😂😂 Aksilik olmazsa cumartesi o taraftayım gene geç saatlere kalmaz isek gelicem yanına bi masaj yaptırim sana 😂😂

Geri
Üst Alt