Sohbet - Antalya Otel ( Manavgat - Alanya )

Merhaba, Side de Side Star Elegance, Trendy Aspendos Beach, Sueno Hotels Beach, Son olarak da Side Aquamarin Resort Otel bu en son geçen yaz gittiğim aralarında en hesaplısı f/p oteli olabilir.

Alanya da; hatta tüm Antalya'da tek tercihim ve önerim Rubi Platinum Resort olurdu mükemmel ötesi. Ayrıca Litore Resort, Granada Lexury, Orange County Alanya, Son olarak da Pegasos Royal (Plajı alanyada tek incekum olan plajdır.) Önerilerim bunlar olurdu. Hepsi de memnun olduğumuz oteller olduğu için rahatlıkla önerebilirim...

Öneri için teşekkür ederim.
Belirttiğiniz oteller gerçekten güzel görünüyor, İyi oteller olduğu için sanırım birçoğu dolmuş. Bazıları en az 4 gün şartı ve 14-20 bin TL civarı fiyat veriyor.

Antalyada cirali bolgesinde bambu evlerde 2 senedir tatil yapiyorum ayrica yer ayirtmadan agustos ayinda cikip kafama gore bir yer buluyorum. Orda musteriyi bulunca daha uygunada kaliniyor. Ciralida kiyi pansiyonda kalmistim aile oteli ve genelde huzurlu bir plaji var . Otele fazla para verip otelden cikmadan tatili bitirmeyi artik biraktim. Gece konaklamayi uyguna getirip gezilecek görülecek yerlere gitmeyi tekne turuna cikmayi tercih ediyorum daha keyifli oluyor guzel koylara goturuyorlar, sabak 7 gibi gidince de denizi cok temiz ve carsaf gibi oluyor. Sahilide hem cok uzun hemde kalabalik olmuyor, degerlendirebilirsiniz. Simdiden iyi tatiller
öneri için teşekkür ederim,
Uzun süredir Mersin bölgesinde normal otellere tatile gidiyoruz,
Antalya tarafına hiç gitmediğimiz için bir tam pansiyon yapalım diyoruz. kısmet olursa ileri dönemlerde sizin yaptığınız gibi olabilir.
Bölgeyi bilginiz için en güzeli sizin yaptığınız gibi aslında.

Merhaba; Alanya da her kesime her bütçeye uygun oteller bulunabilirken, Deniz kum vb beklenti için Side Belek Manavgat gibi yerler bir tık daha iyi denebilir.
Alanya için önerebileceğim oteller
Eftelya
Granada
Alaiye
Mylome
Asia Beach ilk aklıma gelenler :)
Kamp şeklinde tatil düşünenler için Avsallar bölgesinde İncekum Orman Parkı tercih edilebilir.
Ender hocam öneri için teşekkürler, maşallah belittiğiniz oteller iyi olduğu için bazılarında yer yok, diğerlerinin 3 günlük fiyatı 15 bin üzerine çıkıyor.:rolleyes:
Sadece Alaiye, Asia Beach kalıyor bakalım.

Fiyatlar dün ile bugün arasında 3 gün için ortalama 1.000tl ye yakın artmış gözüküyor.

ilgili oteller konsunda bilgisi olan var mı?

• Bella Resort & Spa / Side, Manavgat, Antalya
  • Justiniano Park Conti Club / Antalya - Alanya-Okurcalar
  • Side Royal Palace Hotel & Spa / Antalya / Manavgat / Side / Evrenseki

Merhaba; Alanya da her kesime her bütçeye uygun oteller bulunabilirken, Deniz kum vb beklenti için Side Belek Manavgat gibi yerler bir tık daha iyi denebilir.
Alanya için önerebileceğim oteller
Eftelya
Granada
Alaiye
Mylome
Asia Beach ilk aklıma gelenler :)
Kamp şeklinde tatil düşünenler için Avsallar bölgesinde İncekum Orman Parkı tercih edilebilir.
Nasipse eylülde granada okurculardan bende rezervasyon yaptırdım Ender abi araçla gelmeyi düşünüyorum bakalım :) Balayında uçakla alibey resort’e gelmiştim o yolculuk kolay geçmişti 3 sene önce.

side manavgat taraflarında hiç otelde kalmadım fakat Alanya tarafına giderken Okurcalar mevkisinde Granada pandemiden öncesine kadar bay rezervasyon kabul etmiyor ve aile oteliydi hiçbir zaman 2 bay rezervasyon yaptıramamıştık 1defa yaptırdık onda da pandemi girdi otel Okurcalardaki otelini açmayacağı için rezervasyonumuzu Avsallar bölgesindeki Granada beach e yönlendirmişti

2020 eylül döneminde Pandemi koşullarına rağmen gayet memnun kalmıştık Otel in havuzu biraz küçük ama denizi tamamen kum ve hemen derinleşmiyor.Aktiviteler orta seviyede .Açık büfe tatminkar,yabancı içkiler mevcut(2sene önce orjinal baileys kullanıyorlardı mesela)
Hatta ben bu sene balayı için tekrar bu otele rezervasyon yaptırdım.Aslında Mylome u istiyordum ama otelin kapasitesinin olanaklarına fazla geleceğini düşündüğüm için rezervasyonumu Granada ya kaydırdım

Fiyatlar dün ile bugün arasında 3 gün için ortalama 1.000tl ye yakın artmış gözüküyor.

nasıldır?

Öneri için teşekkür ederim.
Belirttiğiniz oteller gerçekten güzel görünüyor, İyi oteller olduğu için sanırım birçoğu dolmuş. Bazıları en az 4 gün şartı ve 14-20 bin TL civarı fiyat veriyor.
Rica ederim. Doğrudur artık öyle otellerde tatil yapmak hayal oldu ne yazık ki.

Nasipse eylülde granada okurculardan bende rezervasyon yaptırdım Ender abi araçla gelmeyi düşünüyorum bakalım :) Balayında uçakla alibey resort’e gelmiştim o yolculuk kolay geçmişti 3 sene önce.
En güzel zamanları Eylül ayı hava bunaltıcı sıcak olmuyor ve çok tatlı bir havası oluıyor. Geldiğinde haberim olsun Müsait olursam Mutlaka görmek isterim seni ok (y)

• Justiniano Park Conti Club / Antalya - Alanya-Okurcalar Çok iyi otellerden birisi yanılmıyorsam 2 tane var aynı isimde ona dikkat etmekte fayda var. bir defa o bölgede bulunmuştum gayet başarılı otellerdi.

• Justiniano Park Conti Club / Antalya - Alanya-Okurcalar Çok iyi otellerden birisi yanılmıyorsam 2 tane var aynı isimde ona dikkat etmekte fayda var. bir defa o bölgede bulunmuştum gayet başarılı otellerdi.
Bence o bölgenin en iyisi hocam biz arabayla oraya gidiyoruz koy gibi denizi var, alanyada manavgatta dalga oldumu orası dalgalı olmuyor koy gibi olduğu için. Bizim çengerde evimiz var denize girmek için oraya gidiyoruz.

Geri
Üst Alt