Sohbet - Antalya Otel ( Manavgat - Alanya )

Hsahin

Üye
İsim
Şahin
Önerinize ihtiyacım var.

Antalya, Manavgat ve Alanya bölgesinde ailecek gidilecek her şey dahil olacak şeklide otel öneriniz var mı?
Uzun bir süredir tatil yapmadık, Erken rezervasyon yapmazsak fiyatlardan dolayı bu tatil işi kapanacak.

örnekler.
Side Royal Style Hotel
Side Royal Palace Hotel Spa

Side Royal Paradise Hotel

Son düzenleme:

justınıano park contı hotel

Sahili denizi mükemmel koy gibi olduğu için dalgasız ve beraktır. Bir göz atabilirsiniz. 35 yıldır alanya ya gideriz. Her sene otelin önünden ara yoldan denize gireriz.

Side bolgesine gidecekseniz Alibey Park i onerebilirim.

justınıano park contı hotel
Sahili denizi mükemmel koy gibi olduğu için dalgasız ve beraktır. Bir göz atabilirsiniz. 35 yıldır alanya ya gideriz. Her sene otelin önünden ara yoldan denize gireriz.
Yer güzel gözüküyor, en azından serbest gezilecek bahçesi var sadece denizi biraz taşlı olduğunu belirtmişler, Ağustos 3kişi/3 gün 7.312tl çıkıyor .

Side bolgesine gidecekseniz Alibey Park i onerebilirim.
Burasıda çok güzel gözüküyor, geniş bir alana ve iyi bir kumsalı sahip sanırım, 3kişi/3 gün 14.717tl çıkıyor .
öneriniz güzel fakat biraz bütçeyi zorlar gibi ;)

En son 2018 yılında my home resort adında bir yere gitmiştik. Genel anlamda beklentimizi karşılamıştı ancak sahile yürüyerek gitme olayı 2. Günden sıkmaya başlamıştı. Otel havuzlarını kullanmamıştık eşimin hijyen takıntısından :)

Şimdi bakayım dedim 2 çocuk 2 yetişkin 3 gün 4 gece 8450 lira olmuş.

rus pazarı açılmazsa fiyatlar düşer inşallah. iç pazar yararlanır
İnşallah diyelim. Türkiye de çıkan fiyat hiç düşmüyor bakalım.

side - manavgat bölgesinde sizin önereceğiniz otel var mı

İnşallah diyelim. Türkiye de çıkan fiyat hiç düşmüyor bakalım.

side - manavgat bölgesinde sizin önereceğiniz otel var mı
Ağustos ayı hem sıcak, nemli ve fiyat açısından yüksek olur.
Side de Paloma Otellerinden memnun kalırsınız.
Alanyada Haydarpaşa Palace çok övüyorlar gidenler

bence ağustos döneminde kaş/ kemer /tekirova tarafını tercih etmeniz hem deniz hemde hava yönünden daha güzel olur. ağustos ta side alanya manavgat yanıyor .. bide nem var fena ..

Önerinize ihtiyacım var.

Antalya, Manavgat ve Alanya bölgesinde ailecek gidilecek her şey dahil olacak şeklide otel öneriniz var mı?
Uzun bir süredir tatil yapmadık, Erken rezervasyon yapmazsak fiyatlardan dolayı bu tatil işi kapanacak.

örnekler.
Side Royal Style Hotel
Side Royal Palace Hotel Spa

Side Royal Paradise Hotel
Merhaba, Side de Side Star Elegance, Trendy Aspendos Beach, Sueno Hotels Beach, Son olarak da Side Aquamarin Resort Otel bu en son geçen yaz gittiğim aralarında en hesaplısı f/p oteli olabilir.

Alanya da; hatta tüm Antalya'da tek tercihim ve önerim Rubi Platinum Resort olurdu mükemmel ötesi. Ayrıca Litore Resort, Granada Lexury, Orange County Alanya, Son olarak da Pegasos Royal (Plajı alanyada tek incekum olan plajdır.) Önerilerim bunlar olurdu. Hepsi de memnun olduğumuz oteller olduğu için rahatlıkla önerebilirim...

bence ağustos döneminde kaş/ kemer /tekirova tarafını tercih etmeniz hem deniz hemde hava yönünden daha güzel olur. ağustos ta side alanya manavgat yanıyor .. bide nem var fena ..
Öneri için teşekkürler
Adana da yazın yanıyoruz, belirmiş olduğunuz bölgeden çok fazla bilgim yok, birazda yol /zaman Kısa olması tercih.

Merhaba; Alanya da her kesime her bütçeye uygun oteller bulunabilirken, Deniz kum vb beklenti için Side Belek Manavgat gibi yerler bir tık daha iyi denebilir.
Alanya için önerebileceğim oteller
Eftelya
Granada
Alaiye
Mylome
Asia Beach ilk aklıma gelenler :)
Kamp şeklinde tatil düşünenler için Avsallar bölgesinde İncekum Orman Parkı tercih edilebilir.

Antalyada cirali bolgesinde bambu evlerde 2 senedir tatil yapiyorum ayrica yer ayirtmadan agustos ayinda cikip kafama gore bir yer buluyorum. Orda musteriyi bulunca daha uygunada kaliniyor. Ciralida kiyi pansiyonda kalmistim aile oteli ve genelde huzurlu bir plaji var . Otele fazla para verip otelden cikmadan tatili bitirmeyi artik biraktim. Gece konaklamayi uyguna getirip gezilecek görülecek yerlere gitmeyi tekne turuna cikmayi tercih ediyorum daha keyifli oluyor guzel koylara goturuyorlar, sabak 7 gibi gidince de denizi cok temiz ve carsaf gibi oluyor. Sahilide hem cok uzun hemde kalabalik olmuyor, degerlendirebilirsiniz. Simdiden iyi tatiller

Geri
Üst Alt