T-Roc Lane Assist Sorunu

fkorkmaz

Üye
İsim
Furkan
Merhabalar, T-Roc aracımda Fabrika çıkışlı Lane Assist bulunmakta, Adaptif takip kılavuzu yoktu kodlama ile açtık, ama sorunlar ondan itibaren başladı önceden hiç şeritte tutmuyordu şimdi de zig zak çiziyoruz arabayla :D Bir sol şeride gidiyor sonra sağ şeride gidiyor saçma sapan direksiyon tepkiler veriyor.
Bir çok yerde araştırmam sonucunda 2020-2021 model T-roclarda farklı şerit takip kamerası kullanmışlar ondan dolayı şerit takip iyi çalışmıyor, kamerayı değiştirmeyi düşünüyorum Golf aracımda kullandığım 3Q0980654G kodlu kameradan tekrar almayı düşünüyorum aynı platform olduğu içinde T-roc sorun olmayacağını düşünüyorum ama sizlerin de düşüncesini almak istiyorum ve bu sorunun Google üzerinde kayıt alarak benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara çözüm olabileceğini düşünüyorum.
Teşekkürler.

Bahsettiğiniz araç için bende kodlamayla adaptif şerit kılavuzu açtım bahsattiğiniz gibi bir sorun yaşamadım

Makyaksız T-Roclarda 3Q0980654 parça kodlu kamera var hatta yazılım sürümü S.Geçen gün aktifleştirdim daha bi araçta sorun yaşamadık.Dediğiniz farklı kamera makyajlı T-Roclarda var 2Q980653 parça kodlu kamera.

Geri
Üst Alt