Discover Pro Harman Mib2 -> Mib2.5 Yükseltme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba cem bey, MEN2_EU_VWGPx_P2080P app connect aktivasyonu mümkünmüdür? @CemK

@CemK ustam merhaba elimde yeni mib 2 var crack konusunda yardımcı olabileceğinizi söylediler mümkün mü

Bilmediğim için soruyorum anladığım kadarıyla markalar farklı harman delphi vs. Şimdi harman olanlar mib 2 den 2.5 çevriliyor mesela 864c olan delphi ünite mib 2 sayılıyor değil mi? Ve bu 864c 874c bilmiyorum 840c ler 2.5 dönüştürülüyor mu yoksa dönüştürülmüyor mı?

sadece Discoverpro Harman mib2
Cihazlar 2,5 a yukseltilebiyor
Harman mib 2 unite olmasi lagzim

Yine rahatsız ederek bir soru sormak istiyorum. 864c li bir ünite aldım aracıma belki hata yaptım bilmiyorum yakında takacaklar ama mib 2.5 yapamayacağım hiç sizce çok şey kaybettim mi büyük bir yanlış sayılır mı? Şimdi biraz daha bilgili olsam 2.5 set almak ya da harman 2 det alıp dönüştürmek daha mantıklı olurmuş. Aracımın ekranı da app tuşlu olan ekrandan iş göreceğini düşünmüştüm

Yine rahatsız ederek bir soru sormak istiyorum. 864c li bir ünite aldım aracıma belki hata yaptım bilmiyorum yakında takacaklar ama mib 2.5 yapamayacağım hiç sizce çok şey kaybettim mi büyük bir yanlış sayılır mı? Şimdi biraz daha bilgili olsam 2.5 set almak ya da harman 2 det alıp dönüştürmek daha mantıklı olurmuş. Aracımın ekranı da app tuşlu olan ekrandan iş göreceğini düşünmüştüm
Delpi dıscover media
3Q0 035 864 C
Ekran 5G6919605B
Aldigin fiyat onemli kaca aldin unite yi?
Bence cok kaliteli bir urun
Harman mib2,5 a cok yakin bir urun
Sen bana aldigin fiyati bir yaz unite nin
Iste sana o zaman guzel bir cevap verecegim ne yazik ki Senin app tuslu ekranin bu unitenin ekrani deyil calisirmi calisir unitenle
Bu unitenin ekrani Nav tuslu olmasi lagzim su durumda sendeki ekran la unitenin kendi navigasyonunu kullanamazsin
Ama aldigin
Delpi dıscover media
3Q0 035 864 C
Cok kaliteli bir urun navigasyon,carpley,hayalete yansiltir tabiki aracta ki hayalet destekliyorsa

Ekli dosyalar

• IMG_9122.png
    IMG_9122.png
    282.5 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
25 bin tl üniteye verdim pahalı vermemin sebebi şehrimde bunu yapan bir insan var dışarıya güvenemediğim için fazla olsun bari kapısını çalacağım insan olsun o yüzden ödedim. Car play soketi aldılar her şeyi hazırlayıp verecekler.Most kablosunuda takıp deneyecekler. Hayalet ekranı aracı aldığımda vardı bu yüzden destekleyip desteklemediğine bakacaklar. Bir tık fazla vermemin nedeni tamamen dışarıdan yaptıramadığım için oldu.

Son düzenleme:
is gorur sikinti yapma, navigasyonlu unite almisin. sonucta apps tuslu da olsa setup tuslu da olsa calisir ha ne olur menu tusuna basip iceriden navigasyonu bulursun sikintisiz calisir. takma kafana o kadar ilerleyen zamanda satar Harman a donersin.

25 bin tl üniteye verdim pahalı vermemin sebebi şehrimde bunu yapan bir insan var dışarıya güvenemediğim için fazla olsun bari kapısını çalacağım insan olsun o yüzden ödedim her şeyi hazır yapıp vermesi için üzerine carplay soketi aldılar desteklemesi için. Bakacaklar most kablosunuda takıcaz hayaleti aracı aldıgımda vardı destekleyip desteklemediğine bakacaklar. Bir tık fazla vermemin nedeni tamamen dışarıdan yaptıramadığım için oldu.
Bunu set halinde 30bin civarlarinda alabilirdin
Harman mib 2,5 ise 35 bin lerde saticisina gore 40 binleri bulabiliyor
Onemli olan hatasiz ekrani bulabilme

Herkes ankara veya istanbulda yaşamıyor malesef o yüzden elden bir şey gelmedi pek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt