Ankara içi yedek parça nereden alabilirim

Gazi_Polat

Yeni Üye
İsim
Gazi
Araç
Golf 7
Arkadaşlar 2014 golf 7 var bende 7.5 difizör taktırmak istiyorum birde kaput keçesi almak istiyorum nereden alabilirim bilgisi olan var mi

Kendinizi tanışma bölümünden tanıtırsanız forum ailesi olarak memnun oluruz. 7 kasalara 7.5 difüzörü sonradan yapıştırılmış gibi durur. Şaşmazda atılgan, efe ve türkyılmaz firmaları vag grubu yedek parçaları satar.

Kendinizi tanışma bölümünden tanıtırsanız forum ailesi olarak memnun oluruz. 7 kasalara 7.5 difüzörü sonradan yapıştırılmış gibi durur. Şaşmazda atılgan, efe ve türkyılmaz firmaları vag grubu yedek parçaları satar.
Tamamdır hocam sitede yeniyim kusura bakmayın

Tamamdır hocam sitede yeniyim kusura bakmayın
Estağfurullah burası bilgi paylaşım platformu.
Difüzör olarak egzoz çıkışlarını çiftleyebilirseniz çift egzoz çıkışlı görüntü daha güzel duracaktır. images (1).jpeg
Bu Difüzörü gören golf sahipleri 7 kasaya 7.5 Difüzör takmış der 🙂

Estağfurullah burası bilgi paylaşım platformu.
Difüzör olarak egzoz çıkışlarını çiftleyebilirseniz çift egzoz çıkışlı görüntü daha güzel duracaktır. Ekli dosyayı görüntüle 56162
Bu Difüzörü gören golf sahipleri 7 kasaya 7.5 Difüzör takmış der 🙂
Fabrika gerçeğini takmışken sahtesine ne gerek var halaa anlamıyorum., Tamamen görüntü kirliliği.. bir de durup durken güzelim egzoz 'u kestirmek gerekecek mantık dışı.....

Hocam
Fabrika gerçeğini takmışken sahtesine ne gerek var halaa anlamıyorum., Tamamen görüntü kirliliği.. bir de durup durken güzelim egzoz 'u kestirmek gerekecek mantık dışı.....
Hocam amacım çift egzoz çıkışı değil burada sadece görüntü istiyorum krom çıta şeklindeki görüntüyü alabilmek için 7.5 difizor arıyorum tek çıkışlı egzoz olacak şekilde yani

Arkadaşlar 2014 golf 7 var bende 7.5 difizör taktırmak istiyorum birde kaput keçesi almak istiyorum nereden alabilirim bilgisi olan var mi
Bence çıkma 7.5 tamponu bakın, diğer türlü kötü duruyor.

Kaput keçesi için de Merttuğ otomotiv ile görüşebilirsiniz.

Geri
Üst Alt