Herkese Merhaba!

demens

Yeni Üye
İsim
Gökay GÖKMEN
Herkese merhaba forumun değerli üyeleri. 2014 1.2tsi 105hp manuel misline plus ile geçirdiğim 3 yılın ardından Aracın Manuel olması sebebiyle evlenirken onu satıp eşimin a3 sportback stronic aracını evde tutmaya karar vermiştik. (Hayatımın hatası diyebilirim Hitler motordu kendisi)
Geçtiğimiz şubat atında 2020 1.5 tsi act ile tekrar turbo beslemeli golfümüzü 34bin kmde aldık. Satan arkadaş sağolsun üzerinde 8 yıllık kış lastikleri ile verdiğinden evde audiden kalma 2019 lassa snoways 4 lastikleri taktım hemen.
Şimdi gelelim asıl konuya; ben audide kullandığım primacy 4 lastiklerinden kuru zeminde fren mesafesi ve 102hp atmosferik araçta dahi sürekli patinaj çekmesi sebebiyle memnun kalmadım. Sessizdi konforluydu falan ama sonuçta can taşıyoruz araçta. Lastik konusunu epeyce bir araştırdıktan sonra bu sene testlerden beni tatmin edecek kadar iyi sonuçlar alan Hankook Ventus Prime 4 lastiğini denemek istiyorum. 205/55r16 91v olanı İnternet üzerinden bulamadım. Alan deneyen duyan varsa kısa da olsa tecrübesini paylaşabilir mi acaba?

Merhabalar, ben de birkaç kişiden primacy 4 ile ilgili bu tarz şikayetler duymuştum. Yabancı forumlardaki testleri değerlendirmeleri aynı zamanda yurt içindeki uzmanların tavsiyesi üzerine Continental PremiumContact 6 öneririm. Tyre rewievs sitesinden siz de güncel test sonuçlarına bakabilirsiniz. kuru zemin ıslak zemin frenleme ve handling dallarında oldukça iyi üstelik fiyat olarak michelin'den önemli miktarda ucuz. Ventus prime'dansa PremiumContact çok daha dikkat çekici yaza doğru 17 inç dijon jant alıp bu lastikleri de takmak istiyorum ben de

Sizlerin tavsiyesine uyarak Premiumcontact 6 aldım. İyiki de almışım primacy4 den sonra F1 lastiği gibi geldi bana yola yapışıyor sanki. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Sizlerin tavsiyesine uyarak Premiumcontact 6 aldım. İyiki de almışım primacy4 den sonra F1 lastiği gibi geldi bana yola yapışıyor sanki. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum.
Yağışlı havalarda olağanüstü güven veriyor pc6. 1 yıldır bende kullanıyorum bir kere bile pişman etmedi.

205 55 16 ölçüleri 32psi yaptık siz kaç psi kullanıyorsunuz?

205 55 16 ölçüleri 32psi yaptık siz kaç psi kullanıyorsunuz?
Benim 225/45/17 34 psi. Sizin için şehir içi 32 ideal hocam. Aracı yatırıyorsanız biraz daha fazla hava basmanızı tavsiye ederim. Zira bekleyen lastik çatlama yapar.

Bu reklam nedeni ile Continental e karşıyım ve herkesin de karşı olması gerektiğini düşünüyorum.

Bu reklam nedeni ile Continental e karşıyım ve herkesin de karşı olması gerektiğini düşünüyorum.
Dertleri neydi acaba ? Bu reklamdan haberim yoktu yeni görüyorum. Gerçi diğer baş üstü marka menşeileride bizi gram sevmiyor.

Geri
Üst Alt