Tavanda sudan kaynaklı lekeler

@frhtmst hocam son durum nedir çözüme ulaştımı acaba ?Bilgi verebilir misiniz ? 

Benimde içime kurt düştü şimdi aracın arkasına oturup tavanı incelemem gerek :)

İnşallah yoktur böyle bir durum.

@frhtmst degerli hocam geçmiş olsun tavanın sol arka tahliyesi ya tıkanmış yada hatalı oldugundan yapıyor bunu benim aracımda olmadı ama başıma çok kez geldi bu olay 

bir çözüme ulasırsanız bizi bilgilendirebilirmisiniz

Kusura bakmayın foruma da bir süredir bakamadım teni gördüm mesajları. Bir süre bekledim aracı defalarca yıkadım, özellikle basınçlı su tuttum belki bir etkisi olur diye, arka silecek suyunu uzuun uzuun çalıştırdım, ama nafile su almadı. Sonra araç içinde çektiğim selfie lerden tavanı görebilir miyim diye araştırdım ki cam filmi öncesi tüm fotolar temiz ama filmden 2 gün sonra çekilen fotoda tavanda lekeler olduğunu gördüm. Sonuç olarak sebebi cam filmi olduğuna kanaat getirdim. Diğer arkadaşım aracı servise bıraktı, adamlar hiçbirşey bulamadılar hal böyle olunca ben de kurcalattırmak istemedim aracımı. 2 gün önce servise uğrayıp tavanı sildirdim. Büyük oranda çıktı ama hala lekeler mevcut. Yine uğrayacağım. İnşallah tamamıyla kurtulurum diye ümit ediyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

insallah istediginiz cozume kavusursunuz hocam..cam.filmi uygulatirken elemanlar mi pisletti acaba ?

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

Kusura bakmayın foruma da bir süredir bakamadım teni gördüm mesajları. Bir süre bekledim aracı defalarca yıkadım, özellikle basınçlı su tuttum belki bir etkisi olur diye, arka silecek suyunu uzuun uzuun çalıştırdım, ama nafile su almadı. Sonra araç içinde çektiğim selfie lerden tavanı görebilir miyim diye araştırdım ki cam filmi öncesi tüm fotolar temiz ama filmden 2 gün sonra çekilen fotoda tavanda lekeler olduğunu gördüm. Sonuç olarak sebebi cam filmi olduğuna kanaat getirdim. Diğer arkadaşım aracı servise bıraktı, adamlar hiçbirşey bulamadılar hal böyle olunca ben de kurcalattırmak istemedim aracımı. 2 gün önce servise uğrayıp tavanı sildirdim. Büyük oranda çıktı ama hala lekeler mevcut. Yine uğrayacağım. İnşallah tamamıyla kurtulurum diye ümit ediyorum. SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam cam filmi ne yapabilir ki? Tavanı keşke kendiniz sileydiniz benim avensis tavanı kirli diye silmişlerdi sonra tavan bezi sarkmaya başladı [emoji17] felaket tellallığı yapmak istemem ama tavan silmek sıkıntılı. Tavana su gelmesi golf de çok zor çünkü bagaj kapağını açınca su kanalı var siz üst kısımlardaki fitilleri iyice kontrol edin.

@erkanze hocam cama çok su sıkıyorlar cam filmi uygularken. Uygulayan yer dikkatsiz ise böyle sonuçlar olabiliyor.

Hocam cam filmi ne yapabilir ki? Tavanı keşke kendiniz sileydiniz benim avensis tavanı kirli diye silmişlerdi sonra tavan bezi sarkmaya başladı [emoji17] felaket tellallığı yapmak istemem ama tavan silmek sıkıntılı. Tavana su gelmesi golf de çok zor çünkü bagaj kapağını açınca su kanalı var siz üst kısımlardaki fitilleri iyice kontrol edin.
Yok hocam ben o kadar araştırdım ki suyun gittiği yolu dahi çıkardım yani. Gayet net su aldığı yer de belli. İç kısma bagaj açıkken su sıkılması zaten üreticinin dahi aklına gelmez herhalde :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli arkadaşım aynı sorun bende de var siz nasıl cozdunuz bu sorunu arka cam filmi var bende de... Yazarsanız çok sevinirim...

Hocam şöyle çözdüm, o sıkıntının sebebi cam filmi zaten o kesin. Devamında da sıkıntı olmayacağı için serviste temizlettirdim, ardından gelişme olmadı zaten. Ama bilginiz olsun bu tür olayın bir sebebi de arka cam silecek suyunda kaçak olma durumu. Siz orayı güzel temizletin, devamı gelirse anlayın ki o iş silecek suyundan. O zaman servisle muhattap olursunuz.

Geri
Üst Alt