OBDEleven Geri ödeme sistemi !

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
OBDEleven'da bilindiği gibi Tek-Tıklamalı uygulamalarda, Uygulamasına göre 10 veya 100 Kredi ödemek gerekiyordu.

En son harcadığım100 Kredilik bir uygulamada kredi düşülmüş ve tekrar orijinal ayarı tekrar geri aldığımda 100 Kredi'nin geri ödediğini gördüm. Bu sistem OBDEleven'in tüm sürümlerinde geçerli mi tam olarak emin değilim.
Veya bu sistemin, Krediyi harcadıktan hemen sonra mı yoksa belirli bir süre sonra mı geri ödemesinin geçerli olduğunu tam olarak bilmiyorum. Fakat göründüğü kadarıyla eğer bir uygulama için kredi harcadıysanız ve o uygulama aracınızda işe yaramadı veya kapatmak istediğinizde artık ekstra kapatmak için kredi çekilmiyor, ödediğiniz krediyi geri ödüyor.

Zaten başından beri söylüyorduk "uygulamayı açmak için kredi çekilmesi normal fakat bu krediyi kapatmak içinde kredi ödenmesi saçma" diye.

Ekli dosyalar

• OBDEleven.jpg
    OBDEleven.jpg
    99.8 KB · Görüntüleme: 50

Kullanmayacağınız özellik için iptalinde geri ödeme olması güzelmiş hocam.

Ancak aklıma takılan soru şu;

Vcds klon kablo yerine bu sistemin tercih edilmesinin sebebi bilgisayar gerektirmiyor telefondan hallediliyor oluşundan mı kaynaklanıyor?

Belki daha önce konuşulmuştur eski konularda, ama aklıma gelmişken sorayım dedim.

Kullanmayacağınız özellik için iptalinde geri ödeme olması güzelmiş hocam.

Ancak aklıma takılan soru şu;

Vcds klon kablo yerine bu sistemin tercih edilmesinin sebebi bilgisayar gerektirmiyor telefondan hallediliyor oluşundan mı kaynaklanıyor?

Belki daha önce konuşulmuştur eski konularda, ama aklıma gelmişken sorayım dedim.
Hocam laptopun taşımak, veya şarjı azaldı vs muhabbeti yerine, hem daha pratik elde taşınabilir hemde lisanslı bir ürün kullanmış oluyorsunuz.

Artıları eksileriden daha fazla bana göre. Belki kredili sistem olması veya Basic-Pro- Ultimate gibi çeşitli seçenekleri olması dezavantaj olabilir. Fakat bunun yerinede günlük 5 reklam izleyip kredi biriktirebiliyorsunuz.
Bunun yanısıra uygulamayı her 24 saatte bir araca bağlanmasanız bile açtığınızda otomatik olarak 1 kredi ekleniyor.

Son düzenleme:
OBDEleven'da bilindiği gibi Tek-Tıklamalı uygulamalarda, Uygulamasına göre 10 veya 100 Kredi ödemek gerekiyordu.

En son harcadığım100 Kredilik bir uygulamada kredi düşülmüş ve tekrar orijinal ayarı tekrar geri aldığımda 100 Kredi'nin geri ödediğini gördüm. Bu sistem OBDEleven'in tüm sürümlerinde geçerli mi tam olarak emin değilim.
Veya bu sistemin, Krediyi harcadıktan hemen sonra mı yoksa belirli bir süre sonra mı geri ödemesinin geçerli olduğunu tam olarak bilmiyorum. Fakat göründüğü kadarıyla eğer bir uygulama için kredi harcadıysanız ve o uygulama aracınızda işe yaramadı veya kapatmak istediğinizde artık ekstra kapatmak için kredi çekilmiyor, ödediğiniz krediyi geri ödüyor.

Zaten başından beri söylüyorduk "uygulamayı açmak için kredi çekilmesi normal fakat bu krediyi kapatmak içinde kredi ödenmesi saçma" diye.
Bu geri ödeme durumunu 10 kredilik uygulamalarda da denediniz mi, oluyor mu?

Bende olmuyor da 😊

Daha önce açılmayan uygulama için boşa giden kredim olmuştu, sadece androide mi geldi acaba bu özellik çünkü ios tarafında yüklenen ya da harcanan bilgileri görünmüyor, geçen de şuna denk geldim, android ile ios arasında kredi ücretlerinde farklılık var, 100 kredi alacaksınız örneğin android'de daha ucuza alabiliyorsunuz, bunu mail olarak sordum bakalım ne diyecekler

Ben genelde androidde kullanıyorum zaten. Kıyaslama yapmadım.

Fakat ek bilgi olarak guzel bir ozellik gelmiş uygulamalara, umarım çalışır 😀

Ekli dosyalar

• B93907CD-7774-46D9-AE5E-38A88DD17AE7.jpeg
    B93907CD-7774-46D9-AE5E-38A88DD17AE7.jpeg
    45.5 KB · Görüntüleme: 23
Şuan yaptığınız değişiklik çalışsın, çalışmasın, geride alsanız uygula butonuna bastığınız an çekiyor. Hiç geri veren bişey olmadı.
Bu 100 kredi için özel olabilir.

Bu geri ödeme durumunu 10 kredilik uygulamalarda da denediniz mi, oluyor mu?

Bende olmuyor da 😊
Denemedim fakat 10 Kredide sanırım olmuyor hocam.

Daha önce açılmayan uygulama için boşa giden kredim olmuştu, sadece androide mi geldi acaba bu özellik çünkü ios tarafında yüklenen ya da harcanan bilgileri görünmüyor, geçen de şuna denk geldim, android ile ios arasında kredi ücretlerinde farklılık var, 100 kredi alacaksınız örneğin android'de daha ucuza alabiliyorsunuz, bunu mail olarak sordum bakalım ne diyecekler
Android'te bazı özelliler IOS'ta görünmüyor evet hocam. Mesela "Anlık durum ölçer" var onu Androidde gaz pedalına bastığımızda (misal) anlık olarak %kaçlık bastımızı görebiliyoruz fakat IOS'ta bu yok. Yine androidde Harcadığmız kredileri ve ne kadar kredi çekildiğini görebiliyoruz fakat IOS ta yok. OBDEleven kullancaksak telefonun veya tablet'in android olması daha uygun olucaktır.
Ben genelde androidde kullanıyorum zaten. Kıyaslama yapmadım.

Fakat ek bilgi olarak guzel bir ozellik gelmiş uygulamalara, umarım çalışır 😀
Golf 8 de olan bir uygulama bu hocam, benim uygulama listesinde göremedim bunu. Ama büyük ihtimalle retrofit sonrası aktifleştirmek içindir diye düşünüyorum. Ücretsiz carplay özelliği olduğunu sanmıyorum.
Şuan yaptığınız değişiklik çalışsın, çalışmasın, geride alsanız uygula butonuna bastığınız an çekiyor. Hiç geri veren bişey olmadı.
Bu 100 kredi için özel olabilir.
IOS kullanıyorsanız göremezsiniz, Androidde görünüyor sadece hocam. Birde net bilgi değil ama sanırım sadece 100 kredili uygulamalarda geri ödeme yapılıyor. 10 Kredide henüz denemedim.

Golf 8 de olan bir uygulama bu hocam, benim uygulama listesinde göremedim bunu. Ama büyük ihtimalle retrofit sonrası aktifleştirmek içindir diye düşünüyorum. Ücretsiz carplay özelliği olduğunu sanmıyorum.
Kablolu carplay’i kablosuza dönüştürüyor diyor. One click app’lerin içinde. Yüksek ihtimal olmayacaktırlar fakat olur da ozellik var ve aktif olursa mükemmel olacak.

Kablolu carplay’i kablosuza dönüştürüyor diyor. One click app’lerin içinde. Yüksek ihtimal olmayacaktırlar fakat olur da ozellik var ve aktif olursa mükemmel olacak.
Dediğiniz gibiyse, harika olur gerçekten.

Eğer desteklemeyen bir modülse, siz uygulamaya girdiğinizde aşağıda kırmızı hata kodu desteklenmiyor diye çıkarıyor. Olup olmayacağını öyle anlayabilirsiniz

Ben manuel kodlama yaptığım geri viteste ayna indirme kodlaması çalışmamıştı. Yaptığım kodlamaları geri alip baska bir gün 10 kredilik tek tıklama ile yaptım denedigimde yine çalışmadı yaklasik 5dk sonra tekrar kodlamayı geri aldım fakat alınan 10 kredi geri gelmedi.

Ben manuel kodlama yaptığım geri viteste ayna indirme kodlaması çalışmamıştı. Yaptığım kodlamaları geri alip baska bir gün 10 kredilik tek tıklama ile yaptım denedigimde yine çalışmadı yaklasik 5dk sonra tekrar kodlamayı geri aldım fakat alınan 10 kredi geri gelmedi.
Acaba pro ve üstü versiyonlarda mı var geri ödeme sistemi.

Geri
Üst Alt