Biri Daha Baklava.xls excel girdi :)

@HONEY Bülent hocam şaka mıydı yoksa?
@İlker34 hiç bir mesaja dönmemiş

hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın

Ben dün @HONEY e hayırlı olsun yazdım zaten. (Arac onun gibi)

Var bi katakulli ???

ben yesyeni en dolusundan güncel kasa golf alıcam? Deklarasyonu vekalet yoluyla başka bir üyeye yaptırcam?mümkün degil.
waikiki tshirt değilki bu relayn golf?

reel araç sahibi olarak biometrik iphone çekim her cepheden foto / yeni konu başlığı bekliyoruz.

@HONEY? @İlker34 ?

Ben dün @HONEY e hayırlı olsun yazdım zaten. (Arac onun gibi)

Var bi katakulli ???

ben yesyeni en dolusundan güncel kasa golf alıcam? Deklarasyonu vekalet yoluyla başka bir üyeye yaptırcam?mümkün degil.
waikiki tshirt değilki bu relayn golf?

reel araç sahibi olarak biometrik iphone çekim her cepheden foto / yeni konu başlığı bekliyoruz.

@HONEY? @İlker34 ?
Ustadim

Bende katalulli olmaz :)

Arac ilkerin soyadimiz ayni olunca ben almis gibi algilanmasi normal onunda soyadi BAL :)

İlkerin A3 alamadim mavi boncuk honda forza motosikletini alabildim ancak :)

@İlker34 hayirli olsun. Rengi süper güle güle kullanın

Arkadaşlar tekrar teşekkür ediyorum. Hepiniz sağolun varolun. İnşallah hepimiz gönlümüzden geçen arabalara sahip oluruz. Bende pek fotoğraf çekemedim. Daha yeniyiz. İnşallah yakında kullanım izlenimlerimle birlikte bir konu açar araç hakkındaki görüşlerimi yazarım. Ama ilk izlenim olarak mild hybrid ise yarıyor. Kalkışta elektrik gücünü hissediyorsun. Bide araba çok ama çok dijital. Alışkanlık istiyor. Başta bocalıyorsun.

Arkadaşlar tekrar teşekkür ediyorum. Hepiniz sağolun varolun. İnşallah hepimiz gönlümüzden geçen arabalara sahip oluruz. Bende pek fotoğraf çekemedim. Daha yeniyiz. İnşallah yakında kullanım izlenimlerimle birlikte bir konu açar araç hakkındaki görüşlerimi yazarım. Ama ilk izlenim olarak mild hybrid ise yarıyor. Kalkışta elektrik gücünü hissediyorsun. Bide araba çok ama çok dijital. Alışkanlık istiyor. Başta bocalıyorsun.
Bocalama ugrasma o zaman bana ver cok guzel golf var bende onda bocalamazsin :)

Geri
Üst Alt