Kararsız Kaldım

Murathankosem

Yeni Üye
İsim
Murathan
Araç
Golf 7
Selamın aleyküm Golf ailesi 2014 Model Comfortline 1.6 TDİ Arac 350bin km Kilometresi Yüksek motor Ve genel olarak nerelere bakmam gerekir yardımcı olun lütfen

araç manuel mi dsg mi ?
çok ucu açık bi soru bu.
Motoruna
Şanzımanına
Yürüyenine
Alt takımına
genel olarak hepsine baktırmanız gerekir.
yüksek km dizel motorların özellikle bakılması gereken parçaları ise Turbo ve enjektörler diyebiliriz.

Selamın aleyküm Golf ailesi 2014 Model Comfortline 1.6 TDİ Arac 350bin km Kilometresi Yüksek motor Ve genel olarak nerelere bakmam gerekir yardımcı olun lütfen
Partikül filtresi, enjektörü, turbosu, baskı balatası vb..

• Beğen
Tepkiler: SCC
Hocam bence konuda eksikler var arabanın durumu ne kazası var mı ? fiyatı nedir ? (çok mu kelepir ) eşten akrabadan mı alacaksın da 350 bin km de bir arabaya bakıyorsun. 350 binde bir araba yerine 100 binde golf 6 1.4 TSI düşünürdüm ben olsam. YAKIT olarak dizelle benzin aynı fiyat km olarak uzun yolda da çok bişey fark etmez basmadığiniz sürece. Kaldı ki bakım fiyatları o km bir araba için dizelde mesela bir enjektör ve turbo bozulsa bir ton paradır.

350 bınde araba almak riskli, alma bence

Son düzenleme:
Riskli o kmler bana kalırsa ben 226 binde aldım buda bi riskdi güncel kmsi 252bin, Hedef 300bine gelip satmak.:)

Alma diyenler neye göre alma diyorlar ki?
Tabi herkes ister düşük km olsun yüksek model olsun!

Bütçe ancak ona yeterli ise araçta da km dışında kusur yoksa alınabilir.
Yani alacağın aracı ekonomik durum ve araca yatırılacak var olan para miktarı belirler.

alsa alsa @Savatage hoca alır. o da maksimum kaç bin daha gider motor denemek amacıyla ))
Bunu mk4 de denemek isterdim

1998 de 20 yasında delikanlıyken sıfır almış olsak

Bugün tahminen 350 bin deydim.

Hadi bi 15 yıl daha gitse 550 bin km.

Renk tercihi direk Cosmic green 1.9 tdi

images.jpeg

Almak zorunda mısın? alacak karşılğı vs. bir durum yoksa alma 200.000 civarı al. 50.000 gezsen 250* olur.

Arac bu ışıklarıda yanıyor hocam sıkıntı değildir inşallah manuel arkadaşlae arac fiyatı uygun diye bende almayı düşünüyorum hasar kayıdı yok

Ekli dosyalar

• 781E8607-4AE1-4200-A668-3692529844DB.jpeg
    781E8607-4AE1-4200-A668-3692529844DB.jpeg
    40.7 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Üst Alt