IŞIK PAKETİ

iyi günler hocalarım bu ışık sensörü için far anahtarını değiştiren hocalarım eski ye çıkan far anahtarınıza ben talibim ön sis takacağım benim far anahtarı desteklemiyor  elinde olan varsa iletişime geçebilirmi 
@ahdngr ben sensör taktırdım bende var hocam numaranızı yazarsanız iletişime geçerim.

bu arada benim aracım "2016 polo 1.4 tdi dsg bmt 90ps comfortline".ama anahtarları golf mk7 ile aynıymış ve forumuzdan oldukça faydalanıyorum.sağolsun eren kardeşimizde telefonda yardımcı oldu.bende elimden geldiği kadar bursa çevresine yardımcı olurum.vag 12.12 kablomda var.yanlız verilen linklerdeki anahtarlar pahalı olduğu için benimde faydam olsun diye aynı malı daha ucuza buldum ve linkini verdim.bende sipariş verip aracıma takmak istiyorum bu ışık sensöründen..en full dizel polo aldık ama ne yazık ki bırakın ışık sensörünü park sensörü bile yok.buda vw nin ayıbı...(bu arada kimse en full comfortline değildir higline dir diye atlamasın dizellerde daha üst polo yok.benzinlilerde highline var dizellerde en fullu comfortline dir.saçma ama vw dizellere önem vermiyor işte ne yazık ki.)

bu arada benim aracım "2016 polo 1.4 tdi dsg bmt 90ps comfortline".ama anahtarları golf mk7 ile aynıymış ve forumuzdan oldukça faydalanıyorum.sağolsun eren kardeşimizde telefonda yardımcı oldu.bende elimden geldiği kadar bursa çevresine yardımcı olurum.vag 12.12 kablomda var.yanlız verilen linklerdeki anahtarlar pahalı olduğu için benimde faydam olsun diye aynı malı daha ucuza buldum ve linkini verdim.bende sipariş verip aracıma takmak istiyorum bu ışık sensöründen..en full dizel polo aldık ama ne yazık ki bırakın ışık sensörünü park sensörü bile yok.buda vw nin ayıbı...(bu arada kimse en full comfortline değildir higline dir diye atlamasın dizellerde daha üst polo yok.benzinlilerde highline var dizellerde en fullu comfortline dir.saçma ama vw dizellere önem vermiyor işte ne yazık ki.)
Dizel konusunda haklısınız hocam vw yenilikçi ve az yakan kuvvetli benzinli motorlara ağırlık vermekte, örneğin yeni 1.0 tsi araç hem verimli hem tüketimi düşük, bildiğiniz gibi jetta da emisyon olayından sonra dizel motorların satışları durduruldu.

Poloda lounge modeli tsi motorlar ile sunulurken, dizel ile sunulmuyor olması üzücü çünkü dediğiniz gibi çok boş sadece adı Comfortline yıl olmuş 2016 60 bin üzerinde para veriyorsunuz ve araçta hız sabitleyici yok.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar bende yağmur ve ışık sensörûnü taktım kararn dikiz aynası takmak istiyorum siparis vereceğim ama bir türlü nasıl takılacağı hakkında bilgi bulamadım 

@necati ustam sizin gibi ebayden kararn ayna aldim ancak tavan lambasinin hangi kablolarindan + ve - yi alacagiz bilgi verebilir misiniz.

Geri
Üst Alt