Golf 8 Egzoz Görünümlü Krom Çıta

Gti, R line, R body değişim işlemleri hizlandikca, aranan malzemenin satışı artacak, fiyatı düşecektir.
Bu parçaya servisin verdiği teklife bakınca, katlanır ayna bedava.!!

Beyler size ufak bilgi denediğim için paylaşıyorum…

orjinal rline difüzör sadece rline araçlara oluyor… arka tampon farklı ve orjinal olarak temin edip kullanmak için arka tamponla beraber almanız gerekiyor çünkü oturmuyor…

şuan bendeki style sorunsuz tak matik oluyor….

- Style difüzör servis fiyatı kdv dahil 4b civarı…

- Rline tampon boyasız ve difüzör 11bin civarı

Hataya düşüp rline difüzör olmayın ama çıkma komple denk gelir şuan sarı sitede var fiyat kafanıza yatarsa alırsınız…
Beyler Selam,
Orjinal impression ve style paket arka tampona, R line difüzör uymuyor.
Bu konuyla ilgili Doğuş oto kartalda yaşadığım bir sorunu buraya yazayım.
Orjinal ön arka park sensörü için aracı doğuşa bıraktım fakat arkadaşlar orjinal sensör yerine cobra marka sadece arka park sensörü taktılar orjinal tampona ve tamponda orjinal delik yerlerinden farklı yerlere delik açtılar. Bu konu ile ilgili doğuş oto kartal servis müdürüne kadar bütün kadroyla izine türkiyeye geldiğimde tartıştım. Ve sonuç olarak doğuş otoya orjinal r line arka tampon ve difüzör ve krom çıtaları 7 bin civarına total masrafa taktırdım. Hatalarından dolayı yani(orjinal marka takmadıklarını bana söylemediklerinden dolayı), çözüm olarak bu yola gittik. Sonuç olarak görsel aşağıdaki gibi

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    39.9 KB · Görüntüleme: 89
  • 1.jpg
    1.jpg
    202.8 KB · Görüntüleme: 87
krom parça için doğuş otoyo sorduğumda komple siyah parça ile değişimi gidiyorlar ve 13bin tl parça ücreti artı işçilik istiyolar. ayrıca çıkmacılardan style paektin kromlarını bulsanız life takılamaz krom parçanın arkasında çentikler var onları n yerine oturması gerekiyor buda life pakette yok maalesef

krom parça için doğuş otoyo sorduğumda komple siyah parça ile değişimi gidiyorlar ve 13bin tl parça ücreti artı işçilik istiyolar. ayrıca çıkmacılardan style paektin kromlarını bulsanız life takılamaz krom parçanın arkasında çentikler var onları n yerine oturması gerekiyor buda life pakette yok maalesef

Servisten komple difüzör olarak alınması gerek ayrıca alıexpresste yapışkanlıları var...

Servisten komple difüzör olarak alınması gerek ayrıca alıexpresste yapışkanlıları var...
zaten komple difizörü değiştirmek mantıkl bir davranış olmaz. orjinal krom parça arka kısmı bantlı değil tırnaklı şekilde montajı yapılıyor life paket golfe tırnaklı krom parça takılamaz bunu söylemek istedim. ancak yan sanayi mauadil üretilen 3m çift taraflı bant ile satılan parça uygulaması yapılabilir.

Şöyle bir ilan gördüm. Şahsı tanımıyorum belki iletişim kurup işine yarayan olabilir diye paylaşmam istedim.

Ekli dosyalar

• IMG_2385.png
    IMG_2385.png
    558 KB · Görüntüleme: 69

Bu konuyla ilgili bir gelişme var mı difizör taktıran oldu mu üstadlarım

Geri
Üst Alt