Golf 8 Egzoz Görünümlü Krom Çıta

Yucel247

Yeni Üye
İsim
Yücel oral
Araç
Golf 8 life
Arkadaşlar golf 8 life bildiğiniz gibi arka tampon altı difizör basit plastik.Style pakette olan krom çıtadan nerede buluruz golf 7 lerde ve passatlara takiliyo yapışkan şeklinde bahsettigim resimde mevcut

Ekli dosyalar

• IMG_1642309066369.jpg
    IMG_1642309066369.jpg
    226.8 KB · Görüntüleme: 337

Style paket araçtan çıkma bulunabilirse harika olur, onun dışında bende araştırmaktayım yan sanayi bile yok henüz

Çıkma zor ya bulsakta çok isterler orijinal diye plastik parça için o kadar para verilmez Ama neden bu golf 8 için aksesuarlar üretilmiyor pencere alti krom yapışkanlı cita bile yok anlamış değilim

Son düzenleme:
Tiguan life aracim var onun için de biraz geç üretildi s dizayn üretti ilk başta daha sonra bursada krom işi yapan başka firmalar üretti daha düşük kalite yakinda çıkar.

Alibabada toplu satışla Rline ve style ın difüzörünün satışını gördüm. Yakın zamanda Türkiyedeki tuninglerde de satışı başlar diye düşünüyorum. Gelirse direk alacağım üründür kendisi.

Alibabada toplu satışla Rline ve style ın difüzörünün satışını gördüm. Yakın zamanda Türkiyedeki tuninglerde de satışı başlar diye düşünüyorum. Gelirse direk alacağım üründür kendisi.
merhaba, alibabadaki style paketin difüzörünün zor olmayacaksa linkini paylaşır mısınız? bende bu krom çıtalardan satın almak istiyorum.

Beyler size ufak bilgi denediğim için paylaşıyorum…

orjinal rline difüzör sadece rline araçlara oluyor… arka tampon farklı ve orjinal olarak temin edip kullanmak için arka tamponla beraber almanız gerekiyor çünkü oturmuyor…

şuan bendeki style sorunsuz tak matik oluyor….

- Style difüzör servis fiyatı kdv dahil 4b civarı…

- Rline tampon boyasız ve difüzör 11bin civarı

Hataya düşüp rline difüzör olmayın ama çıkma komple denk gelir şuan sarı sitede var fiyat kafanıza yatarsa alırsınız…

bende doğuş otoya sordum almanyadan sipariş diye mail göndermişler işçilik hariç 13.000tl fiyat verdiler. şaka gibi

Geri
Üst Alt