Performans Kodlaması (ACT Modu)

Arkadaşlar benim aracım 1.2 olduğu için çok fazla bir fark göremedim fark var ama ufak bir fark.Ama 1.4 motorlarda farkın daha fazla olacağını düşünüyorum çünkü Sürüş profili seçme opsiyonu sadece 1.4 tsi da satın alınabiliyor. Biz kodları actık ama belkide fabrika klonlarken 1.2  ecularının farklı tasarlamıştır(Bağımlı- bağımsız süspansiyondaki fark gibi ).Aracı 1.4 tsi olan arkadaşlar yorumlarsa daha aydınlatıcı olur. Algısal olarak bakarsak turbo gecikmesi ;

golf 1.2            0.5 sn  >  0.4 sn  inmiş gibi

leon  1.4 fr       0.5 sn  >  0.2 sn  inmiş gibi his veriyordu.

Soft yazilimcilarin yaptığı bu mu acaba merak ediyorum yazılım konuda bilgisi olan var mı? 

Arkadaşlar benim aracım 1.2 olduğu için çok fazla bir fark göremedim fark var ama ufak bir fark.Ama 1.4 motorlarda farkın daha fazla olacağını düşünüyorum çünkü Sürüş profili seçme opsiyonu sadece 1.4 tsi da satın alınabiliyor. Biz kodları actık ama belkide fabrika klonlarken 1.2  ecularının farklı tasarlamıştır(Bağımlı- bağımsız süspansiyondaki fark gibi ).Aracı 1.4 tsi olan arkadaşlar yorumlarsa daha aydınlatıcı olur. Algısal olarak bakarsak turbo gecikmesi ;

golf 1.2            0.5 sn  >  0.4 sn  inmiş gibi

leon  1.4 fr       0.5 sn  >  0.2 sn  inmiş gibi his veriyordu.
güzel ve aynı zamanda mantıklı bir yorum olmuş. benim araç 1.4 ve bariz fark gördüm. trabzondan cüneyt hocam kalkıştaki hızlanma değerlerini ölçecekti. ender hocam ölçüm yapılmışsa aktarır mısın buraya?

@Ender

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzel ve aynı zamanda mantıklı bir yorum olmuş. benim araç 1.4 ve bariz fark gördüm. trabzondan cüneyt hocam kalkıştaki hızlanma değerlerini ölçecekti. ender hocam ölçüm yapılmışsa aktarır mısın buraya?

@Ender
Cüneyt deneme yapmış ama pek fark göremedim dedi. aslında normal onun araç yazılımlı çünki 140 HP :)  

onun referansı pek doğru olmayacak kanısındayım.

Cüneyt deneme yapmış ama pek fark göremedim dedi. aslında normal onun araç yazılımlı çünki 140 HP :)  

onun referansı pek doğru olmayacak kanısındayım.
tam da adamı yapmış ölçümü.  8D

yazılımlı araçta farketmemiş olması normal tabiki.  :'(

Kodlamayı yaptık şükür. Sanki biraz hissettim ( gibi)  yakında videolarıda yüklerim bakalım ne olmuş :)  

pERFORMANS act kodlaması-ilk kalkışın kuvvetlenmesi kodlaması  (1).jpg

pERFORMANS act kodlaması-ilk kalkışın kuvvetlenmesi kodlaması  (2).jpg

@Ender hocam 1 sn azalma var gibi, tepkiler nasıl?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@Ender Hocam videolar perfect ve anlaşılır olmuş elinize sağlık

bana kalırsa kalkışta fark ediliyor yaptırmak lazım...

Geri
Üst Alt