Jump to content

Recommended Posts

• İleti 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Bu kodu yazıp yazmama arasında çok gidip geldik yöneticiler olarak. Çünkü biliyoruz ki bu kodu kullanarak bir çok sahtekar fahiş paralara insanları kandıracak. Öncelikli hedefimiz bu konuda bud

Sürüş profili seçimi değil mi bu. DCC li araçlarda teyp ekranından ayarlanabiliyor diyebiliyordum demekki illa DCC ye gerek yokmuş. VW sitesinde bilgilendirmesi mevcut araca zarar açabileceğini düşünm

44-steering assist - Long coding  de Byte 0 -> Bit 7 Profil Seçimi aktif sürüş  adaptation charceristic curve of steering seçilecek ( comfort, dymamic default v.s var ) yin

Konudaki görseller

2 saat önce, Feyzal59 yazdı:

Soft yazilimcilarin yaptığı bu mu acaba merak ediyorum yazılım konuda bilgisi olan var mı? 

Yazılım atıp performans artışı sağlayanları diyorsanız onların yaptığı bu değil, onlar ayrı yazılım yüklüyor araca.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, HASANSEN54 yazdı:

Arkadaşlar benim aracım 1.2 olduğu için çok fazla bir fark göremedim fark var ama ufak bir fark.Ama 1.4 motorlarda farkın daha fazla olacağını düşünüyorum çünkü Sürüş profili seçme opsiyonu sadece 1.4 tsi da satın alınabiliyor. Biz kodları actık ama belkide fabrika klonlarken 1.2  ecularının farklı tasarlamıştır(Bağımlı- bağımsız süspansiyondaki fark gibi ).Aracı 1.4 tsi olan arkadaşlar yorumlarsa daha aydınlatıcı olur. Algısal olarak bakarsak turbo gecikmesi ;

golf 1.2            0.5 sn  >  0.4 sn  inmiş gibi

leon  1.4 fr       0.5 sn  >  0.2 sn  inmiş gibi his veriyordu.

güzel ve aynı zamanda mantıklı bir yorum olmuş. benim araç 1.4 ve bariz fark gördüm. trabzondan cüneyt hocam kalkıştaki hızlanma değerlerini ölçecekti. ender hocam ölçüm yapılmışsa aktarır mısın buraya?

@Ender

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Orhan Hoca yazdı:

güzel ve aynı zamanda mantıklı bir yorum olmuş. benim araç 1.4 ve bariz fark gördüm. trabzondan cüneyt hocam kalkıştaki hızlanma değerlerini ölçecekti. ender hocam ölçüm yapılmışsa aktarır mısın buraya?

@Ender

Cüneyt deneme yapmış ama pek fark göremedim dedi. aslında normal onun araç yazılımlı çünki 140 HP :) 

onun referansı pek doğru olmayacak kanısındayım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, Ender yazdı:

Cüneyt deneme yapmış ama pek fark göremedim dedi. aslında normal onun araç yazılımlı çünki 140 HP :) 

onun referansı pek doğru olmayacak kanısındayım.

tam da adamı yapmış ölçümü. 8D

yazılımlı araçta farketmemiş olması normal tabiki. :'(

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
@Nektar Hakan dün sende ACT moda geçtin, izlenimlerini alalım

Mesajını yeni gördüm Eren kusura bakma. Kalkışta gidişte fark ediyor bayağı. Sanki o turbo devreye girmedenki o ölü devir aralığı yok oluyor.. Ama bana yakıt tüketimi arttı gibi geldi geri bağladım iptal ettim. İptal edince de araba hantallaşmış gibi geldi , şimdi tekrar açmayı düşünüyorum

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Nektar yazdı:

Mesajını yeni gördüm Eren kusura bakma. Kalkışta gidişte fark ediyor bayağı. Sanki o turbo devreye girmedenki o ölü devir aralığı yok oluyor.. Ama bana yakıt tüketimi arttı gibi geldi geri bağladım iptal ettim. İptal edince de araba hantallaşmış gibi geldi , şimdi tekrar açmayı düşünüyorum emoji2.png

ne kadar fark etti tespit edebildiniz mi?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
ne kadar fark etti tespit edebildiniz mi?

Abi ne desem yalan olur ama 4.5 falan ortalamayla gittiğim yolda bazen 5 küsürlere çıktı 4.8 falan oldu. Bazen yokuş aşağı 3 litre 2 litre oluyor hani. Aynı yolda 3 , 2 göremedim ya da bana öyle geldi. Sanki bi yarım litre artış var gibi. Yerler ıslaktı onun da etkisi var abi o yüzden tam bir şey söyleyemiyorum.. Yarın güzelinden bir test edeyim elimizde videolarımızla konuşalım abi inş. güzel bir paylaşım olur

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 24.03.2016 at 18:41, enpisagor yazdı:

Anladığım kadarı ile 1.2 de pek etki yapmıyor, ama dizel ve 1.4 çok te iyi, biz fakirler karanfil ile idare etcez :))

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Denemek lazım @enpisagor dostum. Her şey kullandığınla sınırlı değil gönül zenginliği daha önemli.'Can' Dostum :'(

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ker9m
      Merhaba arkadaşlar bugün 2018 model Yeni polo araca Amerikan park açmak istedim ön Amerikan park açılmadı girmediğim yer kalmadı ama yinede açılmadı fakat aynı kodları aynada kullanınca ayna Amerikan park açıldı bir bilgisi olan varmı?

• Yeni Oluştur...