Jump to content

Recommended Posts

@Jesi Değerli Adnan Abi, öncelikle afiyet olsun, zamanlama konusundaki isabetin dolayısıyla ayrıca tebrik ederim :) Yeni kod konusunda öncülük yaptım demektense, hep beraber kazandırdık desek daha yerinde olur :) Bu arada deneyimlerini de ve hatta varsa bu güzel günden fotoğraflarınız varsa paylaşabilirsen çok mutlu oluruz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 381
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Bu kodu yazıp yazmama arasında çok gidip geldik yöneticiler olarak. Çünkü biliyoruz ki bu kodu kullanarak bir çok sahtekar fahiş paralara insanları kandıracak. Öncelikli hedefimiz bu konuda bud

Sürüş profili seçimi değil mi bu. DCC li araçlarda teyp ekranından ayarlanabiliyor diyebiliyordum demekki illa DCC ye gerek yokmuş. VW sitesinde bilgilendirmesi mevcut araca zarar açabileceğini düşünm

44-steering assist - Long coding  de Byte 0 -> Bit 7 Profil Seçimi aktif sürüş  adaptation charceristic curve of steering seçilecek ( comfort, dymamic default v.s var ) yin

Konudaki görseller

Ben de aracıma bu kodlamayı yaptırdım. Henüz kullanmak için çok fırsatım olmadı ancak ara hızlanmalarda herhangi bir değişiklik hissetmedim. Kışlık lastikler ilk kalkışta fazlasıyla patinaja düştüğü için 0-100 deneyimimi yazlıklara geçince paylaşacağım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Olcay yazdı:

Ben de aracıma bu kodlamayı yaptırdım. Henüz kullanmak için çok fırsatım olmadı ancak ara hızlanmalarda herhangi bir değişiklik hissetmedim. Kışlık lastikler ilk kalkışta fazlasıyla patinaja düştüğü için 0-100 deneyimimi yazlıklara geçince paylaşacağım.

Kim Yaptı ? :@

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Samil yazdı:

Bu sayfada esc yi tuşa atamış anladığım kadarıyla. 

http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?p=93373#post93373

Belki faydası dokunur.

Vitesin yanında ki tuş takımını değiştirmiş ve taktığı tuşa işlevini kodlamış anladığım kadarıyla

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Olcay yazdı:

Bi de soruyon mu, yapamamışsın bak. Her kullanan değişikliği hissetmiş, ben de tık yok. emoji12.png

Sen Ayakkabını Kalın Tabanlı Giymişsin Anlaşılan ondan hissedemedin Olcay:('8D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On Wednesday, March 16, 2016 at 11:52, Umut yazdı:

R da Eco mod ile race mod arası dağlar kadar fark var zaten ruh halinize göre kullanabilirsiniz.Fazlası için profesyonel ellerden yardım almayı uygun bulurum.

6000 kilometre incelemesi ile ilgili bir video hazırliyorum hafta sonu paylaşım yapacağım inşallah.

Değerli Umut Hocam, 

Merakla bekliyor olacağız 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, silvershadow yazdı:

Değerli Umut Hocam, 

Merakla bekliyor olacağız 

Murat hocam daha uzun planlıyordum ama böyle oldu,bir aksilik olmasa arabayı yıkatıp detaylı araç içi ve dışı videosu çekecem bu hafta sonu

Dün paylaştığım video.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim aracım 1.2 olduğu için çok fazla bir fark göremedim fark var ama ufak bir fark.Ama 1.4 motorlarda farkın daha fazla olacağını düşünüyorum çünkü Sürüş profili seçme opsiyonu sadece 1.4 tsi da satın alınabiliyor. Biz kodları actık ama belkide fabrika klonlarken 1.2  ecularının farklı tasarlamıştır(Bağımlı- bağımsız süspansiyondaki fark gibi ).Aracı 1.4 tsi olan arkadaşlar yorumlarsa daha aydınlatıcı olur. Algısal olarak bakarsak turbo gecikmesi ;

golf 1.2            0.5 sn  >  0.4 sn  inmiş gibi

leon  1.4 fr       0.5 sn  >  0.2 sn  inmiş gibi his veriyordu.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ker9m
      Merhaba arkadaşlar bugün 2018 model Yeni polo araca Amerikan park açmak istedim ön Amerikan park açılmadı girmediğim yer kalmadı ama yinede açılmadı fakat aynı kodları aynada kullanınca ayna Amerikan park açıldı bir bilgisi olan varmı?

• Yeni Oluştur...