Performans Kodlaması (ACT Modu)

@Faruk_Bardak hocam o medya ekraninda dinaigi actim dediniz ya  o kodlama ile mi geldi benim aracta comfort 1.2 acilirmi
Enes sürüş modlarını ekrana getirmen şuan için mümkün değil. 

Bu bahsettiğimiz performans kodu yukarıda Emrah Abinin paylaştığı resimlerden yamuk olan kodlama yapılmadan önce aracın hızlanma çizgisi.

Düz olan ise kodlama yapıldıktan sonra ki hızlanma çizgisi, bu kod özellikle ilk kalkış anında ki gaz pedalında ki ölü pedal hissini kaldırıyor diyebiliriz. Araç gaz pedalına daha net tepki veriyor yani ;)

Onu anladim simdi tamam ama surus modlari gelmezmi ekrana 

Öncelikle misafir perverliğinden dolayı Emrah @EMRAH ATTS kardeşime teşekkürlerimi sunarım.

Bugün öğle vakti,özellikle yemek saatine denk getirdim :)) kendisini iş yerinde ziyaret ettim,tanışma,konuşma ve ısınma turlarının ardından doğal olarak hemen sevgili Erkan @erkanz kardeşimizin öncülüğünü yapmış olduğu kodlamayı gerçekleştirdik :))

Bu arada unutmadan söylemek isterimki köfteler olağanüstüydü @EMRAH ATTS :)

https://vimeo.com/159249991 Kodlamayı an itibarıyla bende yaptım ama açıkcası bi fark hissedemedim, uzun uzun deneme fırsatım olmadıda açıkcası. Peki geri dönmek için diğer seçeneğe dönmemiz yeterli olurmu? Bu arada videoyu yanlış konuya ekledim sanırım :) cominghome kontağa geçirdim böyle daha güzel hiç sönmüyor stop edince

Sent from my iPhone using Tapatalk

https://vimeo.com/159249991 Kodlamayı an itibarıyla bende yaptım ama açıkcası bi fark hissedemedim, uzun uzun deneme fırsatım olmadıda açıkcası. Peki geri dönmek için diğer seçeneğe dönmemiz yeterli olurmu? Bu arada videoyu yanlış konuya ekledim sanırım :) cominghome kontağa geçirdim böyle daha güzel hiç sönmüyor stop edince

Eski ayara dönmek yeterli ;)  Çok ciddi bir fark olmayacaktır zaten. Ama hissediliyor ilk viteslerde.

Eski ayara dönmek yeterli [emoji6] Çok ciddi bir fark olmayacaktır zaten. Ama hissediliyor ilk viteslerde.
Ben hissedemedim o halde, tabi bunda benim manuel kullanmamda etken olur. Sorun teşgil edeceğini sanmıyorum çünkü tork / devir ayarlarına bi etki etmiyodur diye düşünüyorum. Bu açtığımız kodun türkçesi nedir acaba

@Jesi Değerli Adnan Abi, öncelikle afiyet olsun, zamanlama konusundaki isabetin dolayısıyla ayrıca tebrik ederim  :)  Yeni kod konusunda öncülük yaptım demektense, hep beraber kazandırdık desek daha yerinde olur :)  Bu arada deneyimlerini de ve hatta varsa bu güzel günden fotoğraflarınız varsa paylaşabilirsen çok mutlu oluruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dar alanda park ederken gaza milim milim basmaya çalışıyorum. 
Bu kodu uygularsam, öne arkaya çarpa çarpa park ederim heralde :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
herkes yaptımı yau?

bu kodu başka forumlarda gören oldu mu ilk bizim forumda yayınlandı sanırım.

Ben yapmadım. Eringenlik başladı. Türkiye başka forum da yok sanırım ama Rusya da var.  

Ben de aracıma bu kodlamayı yaptırdım. Henüz kullanmak için çok fırsatım olmadı ancak ara hızlanmalarda herhangi bir değişiklik hissetmedim. Kışlık lastikler ilk kalkışta fazlasıyla patinaja düştüğü için 0-100 deneyimimi yazlıklara geçince paylaşacağım.

@Jesi adnan abımızin aracına bu kodu dün yaptım bugun iş arkadası 10 km kadar aracı kullanmıs yoldan aradılar aracın degiştığını ve daha farklı bir ivme kazanarak hızlandığını belirtti 

Geri
Üst Alt